ПО КАКВИ МЪЖЕ СИ ПАДАТЕ????

  • 9 195
  • 72
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
КАКЪВ ТИП МЪЖ ХАРЕСВАТЕ (не е задължително да са половинките ви Mr. Green) ???
Аз направо се учудвам от себе си. В последно време забелязвам,че ми харесват по-пълни мъже. newsm78Искам да е мъж като скала,а аз съм едва 1,55м и 45кг.По характер също не мога да си го обясня как така започнаха да ми харесват лошите и непослушни мъже-тези дето не ти обещават нищо и те държат в невидение. Абе чудна работа- как ми се променят вкусовете.Може би с годините....на 30 съм.  Вие по какви мъже си падате??? Laughing

# 1
  • Мнения: 2 587
По чужди  Mr. Green

# 2
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
 Peace Peace Peace

# 3
  • Мнения: 4 841
необвързани

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097

 thumbsup
Е, не винаги, де...
Нямам "идеал", просто трябва да си падна...

# 5
  • Мнения: 3 423
Ах, всички вие сте за темата на Касиди в Клюкарника.
За верността. Ах, ах, ах.

Аз си падам по говорещи грамотни мъже
със стегнати задници и прави крака...
Трябва да са им чисти ноктите, да нямат дълъг
нокът на малкия пръст, да са им здрави чорапите.
Гласът също е много важен. Никакъв сладък парфюм.
Предпочитам светли до кестеняви типове.
Да мислят бързо. И да ме разбират. Или поне
да ме убедят, че ме разбират, знаете как е.
Представихте ли си вече?

# 6
  • в Низината
  • Мнения: 705
По красиви, симпатяги, улегнали, друг път не чак толкова; по забавни, знаещи какво, кога и как да постигнат, по материално стабилни, със самочувствие; по добри, чувствителни, страстни, нежни; по мъже със стил, силни физически и емоционално; по интелигентни и амбициозни.

# 7
  • Мнения: 263
Аз все си падам по неподходящи мъже за мен. Такива, с които после се оказва, че много се ядосвам... Sad

# 8
  • Мнения: 2 631
По такива, които могат да ме разсмеят и които могат и разбират чувството ми за хумор...  Sunglasses
Да не задават тъпи въпроси  Close
Да се харесват (не понасям неуверени мъже, някак си слаби ми се струват  Rolling EyesLaughing
В повечето случаи (когато с моята особа това е възможно) да разбират какво точно искам...
 Hug

# 9
  • Мнения: 2 401
По послушни.

# 10
  • DE
  • Мнения: 967
По хубави, срамежливи мъжленца  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 6 155
Умни, чаровни, с чувство за хумор, мускулести, като цяло тъмнооки и тъмнокоси.  Party

# 12
  • Мнения: 2 039
По такива дето като ме погледнат в очите и се разтичам  Embarassed Blush   Страстни,щедри и отстъпчиви  Crazy

# 13
  • Мнения: 583
Вече съм си паднала по един преди 20 години - но преди си падах по свободни и добродушни. Laughing

# 14
  • Мнения: 569
......по истински

Общи условия

Активация на акаунт