Ендоскопия - къде в София?

  • 4 007
  • 5
  •   1
Отговори
  • България-София
  • Мнения: 573
Искам да си направя изследване за гастрит/язва с ендоскопия.
Къде в София правят такова, със съвременна апаратура и с упойка.
Няма значение с направление или частно /ако някой знае цени - ще се радвам/
Благодаря предварително.
п.п. Ендоскопия и гастроентероскопия едно и също ли е? Embarassed

# 1
  • Мнения: 485
Аз имам проблеми със стомаха и доста болници обиколих,но навсякъде правят гастроскопията без упойка-впръскват само обезболяващ спрей.Може би в частна клиника ще може да ти поставят упойка.Аз лежах в гастроентерологията на Св.Ивн Рилски и попитах дали може,те естествано категорично ми отказаха-процедурата била кратка и не си заслужавало риска.Пусни търсачката и виж,имаше някаква частна клиника до Билла,на бул.България-там предлагаха всякакви екстри,само дано специалистите са добри също.А относно разликата в двете думи-гастроскопията е вид ендоскопско изследване.Успех!

# 2
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
ВМА много са добри д-р Малашка и доцент Кацаров, модерна техника, добри специалисти.
На свекърва ми и правиха такова изследване преди две седмици 35лв беше упойката и по спомен 65лв беше долната ендоскопия/на дебело черво/без направление, за горната не помня.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 97
В ТОКУДА, там може да сложат и упойка, ако желаеш
Апаратурата им е доста по-нова, в сравнение с тази на повечето болници

# 4
  • България-София
  • Мнения: 573
Благодаря на всички Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 22
На мен ми се наложи долна ендоскопия и понеже имам доброволна здравна осигуровка отидох в Дойче клиник- работи с такива фондове. Лекаря първо реагира с обяснението че едва ли не искам да се източват пари за анестезиолог, упойка, които са по-скъпи от изследването, но се съгласи. Включиха ми система и нещо се поонесох, чух че нещо говори и после ме побутваха да стана и ми казаха че било готово. Може би са прави, защото после цял ден ми се спеше, но пък не помня нищо- нещо като полусън, унасяш се и Simple Smile Може да пробваш там а и са внимателни и не се чака.

Общи условия

Активация на акаунт