Кошари са спане и игра, но да са по големи?

  • 1 041
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 251
Някой знае ли магазин /в Пловдив/ или сайт, където да продават на някоя марка по-голям размер кошара за спане и игра? Повечето са със стандартните 120/70 см. или нещо подобно.

# 1
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Кошарите са 60/120 и 70/140 от сгъваемите - по-големи незнам.

# 2
  • Мнения: 7 640
в Метро съм виждала едни квадратни, за размера- нямам идея, може би 100х100, зависи за какво точно ти трябва.

# 3
  • Мнения: 3 356
в Метро съм виждала едни квадратни, за размера- нямам идея, може би 100х100, зависи за какво точно ти трябва.
На Бертони са,мисля,че са 90/100.Около 113 лв.Води се кошарка за игра.Има същото матраче като тези за спане.

# 4
  • Мнения: 81
             Имаме кошара на Бертони. Много съм доволна. Малката си играе в нея, а когато ходим някъде спи съвсем нормално( е, слагам одеяла , за да омекотя въпросният матрак(няма такъв - стандартна подложка е)). Размерите са 100/95,е, не е 140 като стандартните, но досега малката не съм я видяла да спи в нормална поза, все е по диагонал Laughing.

# 5
  • Мнения: 1 251
ОК. Мерси. Виждала съм доста голяма кошара, в която дете на една година спеше и му беше супер широчко. Но за съжаление не попитах за марката. И тъй като трябва да купувам скоро ми се щеше да е по- голямка, да се ползва повече време, евентуално.

# 6
  • Мнения: 2 309
На Чико са по-големи Peace

Общи условия

Активация на акаунт