Дали ще остлабна така?!

  • 1 542
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Отслабва ли се като се яде без хляб и сладко?Аз от понеделник съм спряла всички тестени изделия,но иначе не се лишавам от нищо друго дали ще успея да се преборя с кг? newsm78 Thinking При положение,че нямам възможност да спортувам? Crossing Arms

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
A ako почнеш и да спортуваш ще свалиш много бързо.Аз бях свалила така 10кг.

Но и само ограничителен режим-пак ще даде резултат.

Успех!

# 2
  • Мнения: 649
Със сигурност това е правилният път, но трябва да следиш и количеството на останалата храна, която приемаш и да се въоръжиш с много търпение. Peace

# 3
  • Мнения: 1 540
Аз от седмица не ям тестени и пържени храни и свалих 2 кг, единия обаче си го върнах набързичко, но не се ограничавам особено с останалите храни  Wink

Резултат има Peace

# 4
  • Мнения: 22 416
Може, зависи от метаболизма ти.
НО по-скоро темата е за Диети.

# 5
  • Мнения: 2 039
Така свалих 7 кг. за 2 месеца и половина,като понякога прегрешавах  Peace Но и дългото ходене и малко фитнес свършиха работа  Hug

# 6
  • Мнения: 194
Както казах нямам възможност да спортувам  Embarassed Дали все пак ще даде резултат? Confused newsm78 Момичета благодаря ви за бързите отговори   bouquet Ако още някоя от вас е на този "режим" ,или е била да сподели резултата,за да се подкрепяме взаимно  Wink Hug

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 16:54 от Принцесата

# 7
  • Мнения: 4 770
Мисля, че ще имаш резултати  newsm10 но обърни внимание на и това дали във напитките ти има захар. Успех за каузата!  bye

# 8
  • Мнения: 194
Мисля, че ще имаш резултати  newsm10 но обърни внимание на и това дали във напитките ти има захар. Успех за каузата!  bye
Не няма захар сигурна съм,защото пия само водичка  Wink

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Със сигурност ще отслабнеш. Не знам каква ти е крайната цел и колко искаш да свалиш, но ще имаш успех. Когато спрях да ям хляб с обяда и вечерята, свалих 3кг.
Успех ти желая!   bouquet

# 10
  • Мнения: 194
Със сигурност ще отслабнеш. Не знам каква ти е крайната цел и колко искаш да свалиш, но ще имаш успех. Когато спрях да ям хляб с обяда и вечерята, свалих 3кг.
Успех ти желая!   bouquet
Аз имам доста да свалям около 10-12 кг някъде...И преди съм опитвала да спра хляба ,но издържах само за около седмица...,но вашите положителни мнения ме стимулират да не се отказвам.Благодаря ви!  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 4 588
И според мен определено ще има резулатат. Peace
Аз също се каня да спра сладкото и тестените изделия от  една седмица и все отлагам. Blush
Време е вече. За съжаление и аз още не мога да спортувам, защото преди един месец родих със секцио.

# 12
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Работата не е да се ограничаваш от едни неща и да наваксваш с други ,трябва да се ограничаваш от почти всичко и то в нормални количества.Знай че бързото отслабване води до бързо напълняване .Карай бавно но славно .Желая ти успех Peace

# 13
  • Мнения: 1 080
Отслабва ли се като се яде без хляб и сладко?Аз от понеделник съм спряла всички тестени изделия,но иначе не се лишавам от нищо друго дали ще успея да се преборя с кг? newsm78 Thinking При положение,че нямам възможност да спортувам? Crossing Arms


Аз съм така. Не мога да пазя диети, нямам възможност да спортувам и избрах този начин като огранича сладкото и тестените неща и пия много вода (1,5 л-2,0 л), спрях газираните напитки(не, че много ги пиех и преди това,но все пак..). Като казвам огранича имам предвид, че не съм се лишила напълно, но когато мога да мина без тях просто го правя. Не пия кафето си със захар (научих се), не ям всичко с хляб, както правех по-рано, а само ако ям сандвич, което рядко се случва. Понякога изпитвам адска нужда да хапна нещо сладко, спряла съм се на шоколада. Хапвам малко шоколад и така....За месец и половина успехът ми е 3 килограма. Мисля, че отслабвам и то по начина,който е за препоръчване - не рязко, а постепенно. Не лишавам организма си от полезни и необходими вещества.

# 14
  • Мнения: 27 524
Да, не може да няма резултат, освен ако не си предразположена към пълнеенето, защото тогава май и от въздуха се качват  Rolling Eyes
Избягвай тлъстите меса и кожата на пилето!

Общи условия

Активация на акаунт