ХАЙДЕ НА ЛУНАТА- 08.06. / петък / от 14.42 ч.

  • 3 973
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
ЛУННА ДИЕТА

Това е най-лекият и лесен начин да удържиш апетита си в юздите, а теглото - в благопристойните рамки. Само веднъж месечно - по пълнолуние - използвай диетата (течност минус сол и захар) и 2 килограма от излишното ти тегло ще изчезнат като с вълшебна пръчица! И ако в останалите дни имаш късмета и силата на волята да обуздаеш апетита си, то сама можеш да сметнеш: за една година имаш реалния шанс да свалиш 24 килограма ненужно тегло.


По пълнолуние

Енергията на Луната предизвиква не само отливи и приливи на океанските води, но и на течностите в нашето тяло. Тялото на човек почти на 80 % се състои от вода, така че то се подчинява на законите на природата ? и Луната. И затова в пълнолуние водата от организма се "отлива", ако не я задържаш, хранейки се със "суха храна" и не пиеш сладки, солени и алкохолни напитки. Не се напълнява,ако преди пълнолуние и в самия негов ден не се яде много. След пълнолуние апетитът се усилва сам по себе си - това е неизбежно, но тъй като Луната в тези дни се смалява, то и теглото ти няма да се увеличи.


От новолуние до пълнолуние

Времето на растящата Луна е отличен период за провеждане на общоукрепващи процедури, витаминна и лекарствена терапия. Организмът по-лесно усвоява лекарства и препарати, билкови отвари и чайове. В тези дни по-слабо се усеща болката, така че препоръчват именно в този период да се провержат всички хирургически действия.


От пълнолуние до новолуние

Когато Луната се смалява, настъпват естествените процеси по прочистване на организма. Това е най-доброто време за подмладяващи и укрепващи процедури. По-лесно се премахват шлаките от организма, вредните субстанции и елементи, които са попаднали в организма заедно с храната и напитките. А тъй като най-много "мръсотия" се натрупва в мастната тъкан, то организмът се освобождава от нея заедно с мазнината.


В деня на новолуние

Гладуването през този ден е много полезно за здравето. То предпазва от много болести. Може без ограничение да се пият различни напитки - мляко, билкови чайове, минерална вода - единственото важно условие е да не съдържат захар или сол. Течната диета ускорява и допълнително подобрява обмяната на веществата, помага за задържането на теглото, постигнато в пълнолуние. Енергията на пълнолунието и новолунието благотворно влияе на действията ти като цяло.

  

Тридневната течна диета е съобразена с лунните фази. Позволява да се свалят 3-4 килограма. Диетата е предназначена за отслабване след спиране на кърменето.

ПЪРВИ ДЕН
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и смачкана на пюре ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска 16.00 часа – чаша очистителен чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша очистителен чай с лъжичка мед.

ВТОРИ ДЕН
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша очистителен чай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска 16.00 часа – чаша диуретичен чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.

ТРЕТИ ДЕН
При събуждане изпийте чаша антивъзпалителен чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска 16.00 часа – чаша антивъзпалителен чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша диуретичен чай,
преди лягане – чаша антивъзпалителен чай с лъжичка мед.

ХРАНЕНЕТО СЛЕД ТОВА:
За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню.
Забранени храни: картофи, пушени и топени сирена, алкохол, колбаси, мазни меса. За препоръчване е да се готви на пара.
Препоръчителни храни: плодове и зеленчуци, като се набляга на моркови, зеле тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите се използва зехтин.
Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки. Препоръчителна е минералната вода.

Не забравяйте през всичките тези три дни да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове (фреш).



Успех на всички и много минуси.

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 19:32 от mimival

# 1
  • Мнения: 3 453
Ихаааааааа браво Мими  bouquet

Записвам се!Чудна е станала темата!

# 2
  • Мнения: 2 099
Мерси Крисси, надявам се да хареса на всички.
И аз се записвам.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз.
Миналият път не лунувах, но сега просто нямам търпение!

# 4
  • Мнения: 624
И аз съм тук Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 680
и аз съм тук, дано този път успея Hug

# 6
  • Мнения: 393
Така , дочакахме темичката ... не , че без тема не може да се гладува .
Днес съм на черешки ... утре зареждам минералната вода и много търпение !
И никакво влизане в готварския , защото до преди малко точих лиги там .
Трябваше да реша какво да е менюто за рождения ден на баща ми , но явно ще изчакам до самата дата и тогава ще зяпам рецепти ! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 252
И аз в отбора на лунатичките. Успех на всички утре Peace
П.П. А в каква фаза е луната?

# 8
  • Мнения: 928
mimival, страхотна темичка  smile3501 smile3501 smile3501
Записвам се в отбора, ама аз май не съм за тук, защото мисля да хапна някой друг плод, ще се опитам да са възможно най-малко де   newsm78

# 9
  • Мнения: 1 449
Айде и аз с вас, отдавна не съм лунувала!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 858
След дълго отсъствие и аз се записвам Peace
Успех на всички  bouquet

# 11
  • Мнения: 685
Хей тъкмо влезнах да правя темичката и гледам Мимито сътворила красота  Hug
Аз ще лунувам, че ми се събра бая последните две седмици, но обещавам да намеря 2 минутки да ви напиша какъв е резултата!

Успех на ВСИЧКИ! ! !    bouquet
[/i]

# 12
  • Мнения: 351
 И аз се записвам.
 Откакто открих лунната диета, преди около 2 месеца, само веднъж пропуснах Peace.

# 13
  • Мнения: 11 505
Включвам се и аз. Laughing Часът този път е идеален.  Wink Успех на всички !

# 14
  • Мнения: 6 871
Аз пак ще кажа, че можете да сложите тази картинка в първия пост:


И предния път го казах, но си остана между страниците.
Иначе и аз ще лунувам. Между другото се отказах да правя лунуванията, които са от сутрин до вечер. Не ми се отразяват добре, чувствам се зле, а и винаги на следващия ден се нахвърлям на храната. А и не мога да се похваля с кои знае какви впечатляващи резултати, че поне да знам, че има смисъл. Но това лунуване започва следобед и ме устройва, смятам, че ще издържа.

Общи условия

Активация на акаунт