Сириус Бийч, Св. св. Константин и Елена

  • 725
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 900
Има ли някой пресни впечатления от хотела, чувала съм че е доста хубав, но ако някой е бил скоро, нека сподели. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 5 228
Бяхме там миналото хубаво. Като цяло останах с много добри впечатления. Тази година няма да ходим там, защото няма подходящи забавление за деца на 2-3 години - люлки и т.н. Храната беше хубава, обслужването - също. Плажът е малък, но приятен, плаща се допълнително за чадър, шезлонг и т.н. Басейнът е малък.
Единственото нещо, което ми направи много лошо впечатление е, че когато се развали времето и морето стана по-бурно, в банята ни започна нечовешки да смърди на канал. Явно имаха някакъв проблем с канализацията. Слава богу, беше само за около ден.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 900
Много благодаря! Задължително ли е ползването на чадър и шезлонг? Много ме тормози този въпрос за цялото Черноморие, защото хич не обичам да лежа по шезлонги, а директно на пясъка и не ми е гот да ми искат пари за глупавия шезлонг при положение, че не го искам....

# 3
  • София
  • Мнения: 6 521
Много благодаря! Задължително ли е ползването на чадър и шезлонг? Много ме тормози този въпрос за цялото Черноморие, защото хич не обичам да лежа по шезлонги, а директно на пясъка и не ми е гот да ми искат пари за глупавия шезлонг при положение, че не го искам....
е не е задължително. баш пред хотела има 200 кв.м с шезлонги, а нататък има и само с чадъри.

# 4
  • Мнения: 293
Задължително ли е ползването на чадър и шезлонг?
Ако не си заела тяхните чадъри момчето, което събира таксата нищо няма да ти каже Grinning
Миналото лято много руснаци си бяха сложили чадърите максимално най-отпред на плажа и нямаха проблеми.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 900
Чудесни новини, благодаря! Между другото приятно ме изненадаха, че просто ми потвърдиха резервацията и даже не поискаха някаква сума да платим предварително, дори и кредитна карта.
Та дано ни хареса, че от миналата година му се точим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт