Бебето ми повръща.

  • 976
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 344
Здравейте доктор, Слънчева! Дъщеричката ми е на 5 месеца и повръща.Когато това стана беше на малко повече от месец.Заведох я на специалист.Той ми предписа прахчета от които трябвало да намали повръщането.Давах й прахчетата но те не помогнаха.Сега повръщаме страшно много.Вече съм я захраниля спюрета и с каши по съвет на лекаря.Напоследък страшно много се притеснявам за нея въпреки че наддава нормално.Пиеме мляко Фризовом.Има ли и други млека за Хабитуално повръщане?Трябва ли първо да се консултирам с лекар преди да сменя млякото?Преди Фризовома й влияеше добре но напоследък повръща много и от него.Мисля скоро пак да я заведа на лекар.Има ли някакво друго лекарство освен прахчетата което да намали повръщането?

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 16:27 от baby_188

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Добре е това повръщане да се уточни и за целта е добре да се консултирате с гастроентеролог. Може да се касае за спазъм на пилора, но може да е някаква непоносимост към АМ.

# 2
  • Мнения: 344
Много ви благодаря че ми отговорихте.Аз днеска я заведох на специалист и ми каза че всичко е наред.Изписа ми прахчета които намаляват повръщането.Това е хабитуално повръщане което до 1 годинка ще отшуми.

Общи условия

Активация на акаунт