Безсъние при малко бебе

  • 2 158
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Детето е на два месеца ,а спи само през нощта по 6-7 часа.Нормално ли е?

# 1
  • Мнения: 4 362
Не е  Rolling Eyes Води го на педиатър.Моята дъщерички си спеше доста.

# 2
Не е  Rolling Eyes Води го на педиатър.Моята дъщерички си спеше доста.
Хмм и кое не е нормалното?И моето бебе спеше малко,но не съм я водила конкретно за това на педиатър.При нас причината бяха зверски колики.
Да не му е топло на детенце, да не е гладно,жадно или пък коликите ви да са по -силнички?Консултирай се с педиатър,за да си по-спокойна,но се нагласи ,че може и твоето бебе да е от "неспящите".За това успокоение - ние сега спим повече Peace

# 3
  • Мнения: 2 757
А през останалото време какво прави?

# 4
  • Мнения: 20
През останалото времеиска да му се обръща внимание,говори,занимава и т.н.определено не плаче за ръце,а само завнимание,няма колики,храни се добре.

# 5
  • Мнения: 1 264
Не мисля, че това е притеснително. Може би е просто период и ще отмине.  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 039
Честно казано и на мен не ми се вижда нормално,синът ми спеше много повече,а и доколкото съм чела,двумесечното бебе спи доста над 6-7 часа  Thinking

# 7
  • Bapнa
  • Мнения: 762
През останалото времеиска да му се обръща внимание,говори,занимава и т.н.определено не плаче за ръце,а само завнимание,няма колики,храни се добре.

Е щом не плаче и се храни добре ... според мен няма за какво да се притесняваш  Peace

# 8
  • Мнения: 2 677
А през деня колко спи?

# 9
  • Мнения: 20
Не спи през деня,дремва по 15-30мин.най-много

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
 newsm78
Моят син на тази възраст си спеше задължително по 2 часа между дневните хранения и по 9-10 часа нощем.

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Има такива деца - пример - големият ми син.
В началото имаше колики, но пак си спеше по цяла нощ от 9ч до 6ч. През деня спеше у дома 2, макс. 3 пъти по 15-20 мин. В останалото време искаше компания. На вън спеше само ако вървя - спра ли - очите ставаха  Shocked такива. Но пък си хапваше добре и наддаваше още по-добре и беше много здраво бебе.

За сметка на това, малкия ми син беше най-големия поспаланко. Само спеше и ядеше  Grinning

# 12
  • Мнения: 2 677
Питах по колко спи през деня, защото и моят син правеше същия номер, но той беше поспаланко през деня. И най-много вечер, точно преди нощното спане. След това беше бодър и весел и не искаше да спи.
Но може би при твоето детенце наистина се касае или за характер или за период, който ще отмине. Щом не е неспокоен и не плаче, значи нито е гладен, нито е жаден, нито е претоплен.

# 13
  • Мнения: 1 264
Не спи през деня,дремва по 15-30мин.най-много
И Калоян ми е правил така на вашата възраст. Имаше период , в който спеше максимум 30 минути между храненията. После по час... Сега вече (отскоро) следобед спи по час и половина - два, иначе пак караме съня "по бързата процедура".  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 428
Все едно говориш за моето дете.Когато беше бебе през деня спеше максимум по 30 мин, а вечер заспиваше в 1 и към 4 сутринта ставаше да си играе.Явно безсънието не и пречеше ,защото надаваше с бясни темпове и нищо не я болеше ,но си беше лошичко бебче.Разказваше ми играта направо.Явно си е до характер на детето,защото и до ден днешен не спи през деня,а това ни е един от големите проблеми в детската градина.

Общи условия

Активация на акаунт