Благодаря Ви, че Ви има !

  • 723
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 251
 Здравейте, момичета.
 Чета в кърмаческия форум, откакто съм родила. Вече кърмя успешно три месеца и половина. Надявам се да продължа още доста дълго. Благодарение на чудесната информация, която се обменя тук и която сте превели и публикували в библиотеката успях да се справя с неправилното захапване в началото, с кърмаческите кризи, с кърмаческа стачка, със запушено каналче и изобщо с всички физически или психически проблеми, свързани с кърменето.  Hug
 Вярно, че тука ( САЩ) има лактационни центрове към болницата, където също много ми помогнаха, но не може вечно да се обаждаш да питаш някого, по-лесно е да отвориш форума и да прочетеш.
 Така че момичета, благодаря Ви за чудесната атмосфера, която създавате в този форум  bouquet
 Благодарение на Вас и на изчетените теми се зареждам с положителна енергия и  обикнах кърменето, въпреки първоначалните проблеми. Скоро се надявам да мога да кърмя бременна, а после, дай боже, да кърмя и в тандем.  Praynig
 Още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ! Hug  bouquet
 

# 1
  • Мнения: 131
Включвам се към благодарните от форума   bouquet
Аз също благодарение на вас, мили форумци, си кърмя изключително дъщерята вече 5,5м. Родих S.C. и заради усложнения в после родовия период ми дадоха да кърмя бебчето след 6 ден от раждането. Не бях се още информирала относно правилата на кърмене и спазвах тамошните (болничните), не стига това ами и по настояване на педиатър, свекърва и т.н. компетентни органи започнах здраво дохранване с тенденция към отбиване  Embarassed. То не бяха запушени канали, та цедене до дупка, та мерене всяка седмица-лудница отвсякъде. На втория месец обаче взех нещата в свои ръце...по-точно поех от вашите Hug...и сега и двете сме на мнение, че по-хубаво от цицата нема  Joy. Благодарим ви от все сърце - аз, бебинката и таткото.  Hug

Бъдете все така търпеливи и всеотдайни. Надявам се и аз с натрупания опит да съм от полза на някоя объркана мама.

П.П. А за капак да добавя, че съм акушерка и съм безумно разочарована от неинформираността, остарелите занания и разбирания и нежеланието за усъвършенстване и от страна на педиатрите и от страна на акушерките /включвайки и себе си в това число/.  #2gunfire

Още веднъж благодаря и дерзайте!!!   bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 289
БЛАГОДАРЯ  bouquet и от мен
Почти всеки месец най-много месец и половина и се нуждая от Вашата подкрепа. Въпреки че още от първия-втория път вече знаех много от нещата които трябва да правя в период на криза, всеки път имах нужда от Вашите думи за да се успокоя че ще се справим.
Ако Ви имах преди 9 години и половина може би щях да кърмя и дъщеря си.
С малкото опит си позволявам да давам кураж на някои притеснени мами
Ако се наложи пак ще Ви търся Peace
  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 368
Благодарим и ние с моя малчуган!Когато се роди бебо се наложи да остане 20 дни в кувиоз,благодарение на вас тогава цедях и стимулирах гърдите си и пак благодарение на всички ви успях от цедене и шише да го науча да суче.Не са много въпросите които съм задавала тук,но това е така,защото в повечето теми съм намирала отговора на въпросите ми.Благодарение на Вас вече кърмя успешно 10 месеца.

# 4
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
 smile3501

# 5
  • Varna
  • Мнения: 603
Благодарности и от мен и малката Поли!Само балгодарение на вас  все още се кърмим и не смятаме скоро да спираме.Нямах информация преди седем години и "благодарение" на тогавашната ми педиатърка каката си кърмих месец и половина, после включих АМ и съответно в третия месец приключихме с кърменето. Сега имахме много препятствия, но  с ваша помощ продължаваме.  Едно голямо БЛАГОДАРЯ за помоща и подкрепата , която оказвате на всички нас нуждаещите се в такъв момент!

# 6
  • Мнения: 386
Благодарности и от мен!  bouquet  bouquet  bouquet Вчера моята беба направи годинка и ще продължавам да я кърмя... Добре, че го има този форум, който помага с информация на толкова много майки[smilie=smile3501.gif]

Общи условия

Активация на акаунт