Гледате ли разрушаването на Къщата

  • 5 775
  • 60
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
... на Биг Брадър? И от разрушаването изкараха шоу тези от Нова. Тризначките се надуват ужасно, обидени са и се държат така, все едно цяла България им дължи по 5 лв. Лили има нови цици.

# 1
  • Мнения: 2 550
гледах опитите на пеньо да пее и малко от опитите на петя
тризначките продалжават да са тъпи, та вдлъбнати
толкоз от мен Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 068
Аз превключвам програмите ту на НОВА ту на БТВ но като ги видях тия трите  rotfImao много са тъпи

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
Гледам, мисля, че е прекалено да се чупи по този начин и да се прави така публично... Confused

# 4
  • Мнения: 2 550
кой ли е гримьорът на Христа?  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 407
Гледам го и се чудя защо Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
Ех, Деси, напъллни ми душата Hug

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Гледат всички, дето обясняваха, че Нова вече не съществува за тях. Аз да не съм луда да предпочета това пред Мюзик Айдъл?

# 8
  • Мнения: 6 417
Забелязахте ли липсата на някои?  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 981
Прибрах се като пееше Пеньо.
А Деси колкото повече я гледам,толкова повече ми харесва.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
Гледах го.
Деси си е моят фаворит.
Риста беше гримирана като вампир-копие на Пеньо.Тризначките са погрознели и нещо много кофти се държат.

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Коя беше жената облечена с черно и червени обувки /ако правилно съм видяла/, с черна дълга и права коса, накрая си сложи каска на главата? Гледах малко и не съм видяла почти нищо Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 2 759
                     Гледам - нали обещах  Peace. По-добре е, отколкото си го представях.

                     Обаче изпуснах първия половин час - имаше ли нещо интересно с най-първия сезон? Ще си го сваля по някое време от Арената, но харда ми вече ще се пръсне - просто няма накъде вече.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
Коя беше жената облечена с черно и червени обувки /ако правилно съм видяла/, с черна дълга и права коса, накрая си сложи каска на главата? Гледах малко и не съм видяла почти нищо Crossing Arms
Май говориш за Стойка-Пипирудата от ББ1 newsm78

# 14
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
не ми хареса,беше много тъпо ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт