Какъв уред за домашен фитнес да си търся?

  • 728
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 688
Решила съм да се заема с тия 10 кг, които още си ми стоят от раждането  Simple Smile.
Не съм веща във фитнеса, но ми се ще да си взема някакъв уред, които действа на бедрата, дупето и корема. Мога ли да си купя нещо по-качествено, но не прекалено скъпо, например от порядъка на 500-600лв? И откъде?

Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Решила съм да се заема с тия 10 кг, които още си ми стоят от раждането  Simple Smile.
Не съм веща във фитнеса, но ми се ще да си взема някакъв уред, които действа на бедрата, дупето и корема. Мога ли да си купя нещо по-качествено, но не прекалено скъпо, например от порядъка на 500-600лв? И откъде?

Благодаря предварително   bouquet


По скромното ми мнение всичките тези уреди на са за домашно ползване. На домашно винаги си казваш "хайде после, нали ми е подръка" и за това най - често не се използва. За това ти препоръчвам, ако в момента имаш мерак за това да си купиш карта за някое фитнесче. Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 688
благодаря за съвета, ама ще трябва и бавачка да си потърся  Wink
а и имам някаква фобия от зали, бих ползвала, ако съм си сама вътре

Аз това го знам, вкъщи винаги отлагаш, ама ми се ще да пробвам, пък ако не стане, ще иде на тавана накрая  hahaha

# 3
  • София
  • Мнения: 1 845
един от най-комплексните уреди, по моето съвсем скромно и непросветено мнение, е кростренажорът.

# 4
  • София
  • Мнения: 688
аз пак да помоля за повече информация за магазини и цени

# 5
  • София
  • Мнения: 1 285
Имам вкъщи кростренажор на Kettler. Купих го през 2003 от Метро на изплащане, защото беше 1000 лева. Когато го ползвам се чувствам много добре, но е вярно, че като ти е вкъщи едно-друго и все не ти остава време. Обаче фитнеса си е друго . Програма за всички групи и т.н. Имаш ясното съзнание, че работиш за себе си, имаш самочувствие и т.н. От тренажора съм много доволна, но си трябва воля да си кажеш: Зарязвам всичко и за 30 минути само тренажор, а не гладене, готвене, интернет и други.  Успех в бобата с килограмите. И аз се включвам, но след Октомври месец.

# 6
  • София
  • Мнения: 688
Благодаря, Яна   bouquet
Лека бременност ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт