знаете ли нешто за течност в ушите

  • 1 353
  • 4
  •   1
Отговори
здравейте момичета!
Помогнете ако можете. От няколко месеца дъщеря ми има проблем със сливиците а лекарите твърдят че трябва да се лекуват и тя поне веднъж в месеца е на антибиотици. Лрепоръчаха ми д-р Френгов от транспортна болница и вчера я заведох. Той каза че сега е късно и след първата седмица на септември ще ги извади но сега иска да и направи изследване че може до тъпънчето да има някаква течност. В сряда ще я изследва и ще ми обясни за тази течност но по гласа му ми се стори че е много сериозно. Надявам се че някой знае нещо и предварително ви благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 098
bubeto mileva, или задай въпроса си в месечната тема или в здравния форум. Защото все пак влизат девойки които са загубили децата си, и ако попаднат на тази тема, със сигурност ще почнат пак да им текат сълзи от очите. Мисля че не е редно темата да е тук.
Нищо лично, просто уважавам болката на останалите.Пробвай и в дом и семейство, или поне там където има много майки с деца. Защото повечето жени които пишат тук, нямат това щастие. Не искам да звуча враждебно наистина, и се извинявам ако ме разбереш погрешно.

# 2
извинявам се ако съм ви наранила не е нарочно, простете няма да се повтори Embarassed

# 3
  • Мнения: 581
Здравей,
 Миналата година на 25.06. извадиха на дъщеря ми третата сливица и й сложиха вентилационни тръбички в ушите.Това се наложи, защото й се събираше течност в ушите, която с течение на времето става като желе и няма друг начин да се отстрани.Моя съвет е да не чакате, ако положението на детето е сериозно.При нас се опитваха няколко месеца с медикаменти да я оправят, но не успяха.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 730
Аз съм оперирана от това като малка, слагат вентилационни тръбички (поне тогава слагаха) и като цяло, няма нищо страшно. Просто след операцията трябва да се внимава известно време да се пази детето от настиване и да се къпе с тампончета в ушите.
Няма от какво да се плашиш, не е нещо рядко срещано или нелечимо  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт