Детски парти-клуб

  • 530
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Много се чудих дали темата ми е за тук и тъй като не намерих подходящо място... ако не е - модераторите да ме извинят!  Blush
Та... накратко - предстои ни първи рожден ден и ми се ще да събера няколко дечица /между 6 и 10 бр./ на възраст от 1 до 5 год. с родителите. Бихте ли ми препоръчали детски клуб, от който сте доволни? Живея в Младост 4, но това не е от голямо значение - всички имат коли.  Grinning

# 1
  • Мнения: 5 401
Юлки 2005 празнуваха в Ментов носорог, с/у Южния парк в Стрелбище.   bouquet

# 2
  • Мнения: 620
Дъщеря ми е на 7 и имам голяяяяям опит с детските клубове, къде ли не сме празнували.
За мен най-доброто е "Веселячета".
Първо, на удобно място е - в центъра, между голямото и малкото НДК, за всички гости разстоянието е еднакво и е лесно откриваемо.
Не ти поставят услувия от типа "хранате е саво от нас" или "тортата е само от тук". Може да им поръчаш храната и тортата, а може и сам да си донесеш каквото искаш. При нсички положения, сервирането и подготовката на маката е тяхна грижа.
Самите собственици (млада двойка с две малки деца) и служителите им са много приятни, добронамерени и ведри хора.
Правят свимки, качват ти ги на диск и това влиза в цената.
Цената сравнително с другите клубове е съвсем нормална, дори е много по-ниска от някои.
В интернет мат сайт и информация.
Приятно изкарване!

# 3
  • Мнения: 9 050
Не знам как се казва точно. Мисля, че се казваше или Щъркел или Пинокио, обаче не съм сигурна. Намира се до пазара Ситняково ( до Румънското посолство ). Ако знаеш къде е Червената къща- от червената къща тръгва една уличка. На ъгъла има сладкарница на Дайски. И след сладкарницата е този клуб. Хубавото е, че има и двор с люлки и пързалки. Голяма веселба пада.

# 4
  • Мнения: 1 701
Благодаря, ще ги проуча тези дни!   bouquet 
Има ли още предложения - щото колкото повече, толкова повече, дет са вика...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт