Как е по добре за детето?

  • 1 192
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 919
След като се разделихме с мъжа ми живеем при родителите ми.
Те много го мразят и искат да не вижда детето.
Той вчера също  ми обясняваше някакви теории, как чел че не било хубаво да се виждат newsm78,
ама на него много му се искало да я види.
Аз си мисля, че е хубаво детето да прекарва някакво време с него, още повече, че на нея й е мъчно за него.

# 1
  • Мнения: 1 840
Не знам подробности за твоята история, но мисля, че бащата трябва да вижда детето си. Защо родителите ти не искат той да вижда детето?

# 2
  • Мнения: 1 919
Не съм сигурна.
Те мислят, че така ще го забрави и няма да се сеща за него.
А си мисля, че е нещо и като отмъщение към него.

# 3
  • Мнения: 1 425
А си мисля, че е нещо и като отмъщение към него.
Отмъщенията рядко водят до нещо добро.

# 4
  • София
  • Мнения: 17 259
Абсолютно съм съгласна за отмъщението.

Иначе - не виждам причина да лишаваш детето си от това да вижда баща си. Освен ако няма нещо, което не знаем за него, разбира се.

# 5
  • Мнения: 5 299
Освен ако не е някой пропаднал пияница, наркоман и т.н - не виждам причина да забраняваш свиждане с детето. ТОЙ все пак е бащата. Говори с родителите си, не е добре детето да забравя баща си, и не е редно да го лишавате о това му право, освен ако наистина няма сериозна причина.

# 6
  • Мнения: 920
Ех, тия родители. Направи всичко възможно да не живеете при тях.
Малко му е стресът от раздялата, че и да не вижда баща си. Да си мисли, че не го иска.
Не знам какви са тия теории, но според моите - обясняваме, че мама и тати са се разделили, но и двамата ви обичаме.

# 7
  • Мнения: 1 494
Не ми се струва много удачно да се отмъщава чрез детето...То може и да забрави как изглежда баща му, но щом порастне ще разбере, че всяко детет има и баща и ще пита къде е...Мисля, че е добре да вижда баща си. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 477
Мисля, че за детето е добре да се вижда и с баща си. Гледам дребната взе да иска баща й да я взима от градината. Сигурно си жужат децата там и тя си иска да е като другите. Аз затова и бая компромиси направих да осигуря някак прилични отношения с БНД.

# 9
  • Мнения: 4 458
НЕ лишавай дедето от баща си само защото някой друг не иска и не му изнася!

Вие двамата сте и винаги ще останете родители на това дете и ако според теб е редно и не виждаш никакъв логичен повод за отказ от срещи с бащата то тогава остави детето само да прецени дали иска или не иска да вижда баща си.

Помисли си как ти би реагирала ако майка ти не ти разрешаваше да се виждаш с баща ти само защото баба ти и дядо ти са били против.

Родителите ти нека не присъстват на срещите щом не искат, а и никой не ги задължава да го правят. Това не е тяхно дете за да решават съдбата му!

Общи условия

Активация на акаунт