Петъчна

  • 1 919
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
За и против секс с презерватив?

# 1
  • Мнения: 9 901
това ли ще е петъчната? Simple Smile слабо, слабо Simple Smile

презервативът е полезно нещо.

# 2
  • Мнения: 391
Полезно, ама не особено приятно. Твърдо против съм, ако и двамата са здрави и се познават добре.

# 3
  • Мнения: 1 952
За ъф корс.
Само дето аз го правя без от години.

Наскоро в една тоалетна в един лондонски клуб видях следната реклама: сниман е мъж, от кръстта надолу със секси тяло, на ластика на боксерките му вместо марката, е написано с големи букви "Аз имам хламидия", а отдолу пише, че никога не е толкова очевидно, че другият има болест, затова ALWAYS USE CONDOMS Peace

# 4
  • Мнения: 5 622
Полезно, ама не особено приятно. Твърдо против съм, ако и двамата са здрави и се познават добре.

само да добавя- и на мъжът кранчето му не капе  Peace

# 5
  • Мнения: 9 901
Алеко, не е кой знае какъв кеф да се тъпчеш с противозачатъчни. А методът "пай сееее" хич не е сигурен, пък ако ще от деца да се познават младите.

# 6
  • в Низината
  • Мнения: 705
По принцип "без", но за всеки случай по-добре "със".

# 7
  • Мнения: 2 022
Всеки ден слушаме напътствия за безопасния секс.

Ама все се сещам за изказването на един мой приятел преди години: "Да правиш секс с презерватив е все едно да миришеш роза с противогаз".

И за един стар виц (знаете го, дето разследвали Смърфиетка от кого е забременяла):  "Мразя презервативи".

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Искам тук да се оплача от една марка презервативи. Миналата седмица ползвахме. Влезе цял, излезе сцепен. Съдържанието изтече малко по-късно от мен.  #Cussing out Съжалявам за конкретното описание, ама това на нищо не прилича.

# 9
  • Мнения: 674
Аз не писах моето мнение - твърдо без когато двамата партньори се познават.
То иначе е все едно да ближеш сладолед през стъкло.. Mr. Green Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 4 324
Винаги съм ползвал Wink Не е било никаква дилема за мен, абсолютно никаква.

От години, не ползвам, ама целим бебе Wink Simple Smile

Не знам след това обаче на кой метод за контрацепция ще минем Simple Smile Принципно сегашния върши работа, в смисъл сега целим обебване Wink но и в обратна посока пак работи Wink

Приветствам презервативите, хормоналните противозачатъчни - не.

# 11
  • Мнения: 391
Искам тук да се оплача от една марка презервативи. Миналата седмица ползвахме. Влезе цял, излезе сцепен. Съдържанието изтече малко по-късно от мен.  #Cussing out Съжалявам за конкретното описание, ама това на нищо не прилича.

Може да съдиш производителя!  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 819
Малко ми е странен въпросът  newsm78 Все едно няма и други средства за предпазване? Естествено, че "за", когато се налага.Не, защото е особено приятно  Mr. Green До преди седмица не ползвахме, защото бях със спирала, сега ползваме, защото трябва да се пазим , това е.
И не виждам какво общо има колко се "познаваме" - познанството не е гаранция, не бих разчитала на случайността, а изразът "той ме пази " ми е просто смешен.

# 13
  • Мнения: 1 299
Ние ползваме презерватив. Сега не можем да си позволим дете - много пътувам и просто не става. За това двамата боднахме пръст на презервативите, щото аз хапчетата забравям да ги пия  ooooh!, а нали знаете - една идея по-късно изваден ииии....  newsm32

# 14
  • Мнения: 1 299
Искам тук да се оплача от една марка презервативи. Миналата седмица ползвахме. Влезе цял, излезе сцепен. Съдържанието изтече малко по-късно от мен.  #Cussing out Съжалявам за конкретното описание, ама това на нищо не прилича.

Коя е марката???

Общи условия

Активация на акаунт