детска ясла вълшебство в жк. стрелбище

  • 706
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
здравейте, има ли мами които имат някакви впечатления от тази ясла на ул. орехова гора в жк. стреблище? дали е с добра база, добре ли гледат децата? мерси много.понеже кандидатстваме за там .

# 1
  • Мнения: 382
За същата ясла да питам, кога излизат списъците на приетите деца?

# 2
  • Мнения: 4 970
Списъците вече са изнесени Peace. За съжаление нас ни няма в тях.. Rolling Eyes.ОТ това ,което видях когато подавах молба, останах о4арована от базата.

# 3
  • Мнения: 382
И нас ни няма в списъците .Някой опитвал ли е да търси обяснение от директорката за критериите ,по които приемат децата. Да уточня ,през септември ще бъдем на година и 7 мес., т.е. възрастта ни е подходяща. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 970
И нас ни няма в списъците .Някой опитвал ли е да търси обяснение от директорката за критериите ,по които приемат децата. Да уточня ,през септември ще бъдем на година и 7 мес., т.е. възрастта ни е подходяща. Rolling Eyes
аЗ ОБЯСНЕНИЕ НЕ СЪМ ТЪРСИЛА.Не смятам и да търся. Една приятелка е попитала за списъците с резервите , и нещо са увъртяли отговора Thinking.Като подавах молба  попълвах анкетна карта за това къде разботя аз, мъжа ми, с ккаво можем да помогнем на яслата.... CrazyТа- критериите са такива Wink.Едно съседско дете го има в списъците-поискали са им  пари Sick

# 5
  • Мнения: 382
Анкетна карта попълвах и аз.Колко пари са им поискали ,може даса 50 може и 500 все са пари?И да предположим, че се съгласим да дадем пари ,с някакви документи удостоверява ли се това нещо ,като дарение например -за данъчни облекчения .Молбата я подадох през декември ,не ми дадоха входящ номер даже, за пари не са споменавали нищо ,а на това с което бях обещала да потпомогна битовите условия в яслата се зарадваха видимо ,едни широки усмивки и останах с впечатлението, че са доволни ,затова не съм питала за пари. Shocked

# 6
  • Мнения: X
много малко приети деца има в тази ясла както навяскъде.ние сме приети.

# 7
Здравейте , аз подадох молба януари месец и дъщеря ми не е в списъците . За съжаление не съм подавала молба на друго място и съответно няма как да се върна на работа . Дъщеря ми е на 1 год. и 4 месеца . Имам и син той беше в тази ясла - много съм доволна и базата и възпитателите са много добри , но явно този път нямаме късмет . Ако някои знае някоя ясла със свободни места в кварталите Стрелбище или Емил Марков нека да ми каже моля .

Общи условия

Активация на акаунт