Вънка страшна жега стана,ала бебо е добре в НОЕМВРИЙСКАТА си мама:)))

  • 12 214
  • 312
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 126
     





ОКТОМВРИ

marusj,20г.,София,1ва бременност stork-boy
   
             
Jutoo 29г, София 2ра бременост
Eli_Kozarski
                                                 

galentinass ,25г,Варна,1ва бременност stork-boy     


НОЕМВРИ


stelad

Meчтание,38г,София,1ва бременност stork-boy
                                                                   


miro_slava,25г,Варна,  1ва бременност       
Valec,26г,София,2ра бременност
svetul4ica,32г,София,2ра бремнност
mamma na deni ,30г,София,2ра бременност
   

zitabg,23г,София,1ва бременност
tsetsito,София,1ва бременност
             

mishunka, 24г,София,1ва бременност stork-boy
panty, 23г, 1ва бременност, Пловдив stork-boy
Еlle80,1ва бременност.София



ProstoAz,21г,Плевен,1ва бременност
GI30г,Лондон 2ра бременост


MIMA 74,1ва бременност
lonita,29г,1ва бременност stork-boy
Пумпал,28г,Калифорния,1ва бременност

Eli===,29г,Монреал ,1ва бременност
ani2,26г, 1ва бременност
Stella-Maria,29г,1ва бременост
zozolina,37г,2ра бременност stork-girl
sladurka,26г,1ва бременност


Kanela ,32г,Будапеща,1ва бременност     
bilba1,32г ,София,1ва бременност stork-boy               

madchen,25г,1ва бременност,София stork-boy
nunka,25г,2ра бременност,София
miss 2ра бременност,София

mimi22 stork-boy
missZ,2ра бременност,САЩ
taniqjul,32г,Бургас,1ва бременност
Diana T , 30г,София ,2ра бременност stork-boy


ted@az 30г, Бургас,2ра бременност           
Дес,30г, 2ра бременност         
vanesa666,29г,1ва бременност


  Dari Marinova,Варна,1-ва бременност
rhea,33г,2ра бременност, Варна

               
Мома Катерина,32г, София,1ва бременност stork-girl       
gybka111,Варна, 2ра бременност  stork-boy       
vasiaqs,София,2ра бременност 0:stork-girl:
STELLA B, 27г,Бургас, 1ва бременност
 

zorimimi,24г,София,2ра бременност
viki.1981,25г.,1ва бременност twin_neutral

krasimira00,21г,Плевен,1ва бременност
mariana 75,София,1ва бременност
скорпионка,Враца
     

lary, 23г.,1ва бременност,София
Зора, 1ва бременност,Калифорния,Сан Франциско

vi, 28г, София, 1ва бременност stork-girl


Azade 29г,1ва бременност stork-girl
Приказливка,2ра бременност.София
                     
vessy80,26г,12ра бременност

Галка-26, 26г 3та бременост
Valenciq, 32г, Варна
tuttifrutti,27г,Пловдив,1ва бременност
гоги 2ра бременност

биси,Варна,2ра бременност
каtiatq,25г,1ва бременност


stelunka , София, 2ра бременност
TIHA VODA,32г,2ра бременност
Ditta,27г,1ва бременност,Велико Търново

serendipiti 1ва бременност

borya 1ва бременност
caramelche,31г,София,2ра бременност


юл4е , София,2ра бременност
Jani4ka, 28г,1ва бременност,София


ДЕКЕМВРИ
Клер,2ра бременност,София




Идеи за следващи заглавия на теми:

Чакаме със дъх стаен да усетим бебо в Ноемврийския корем!/Prosto Az

Най-жадуваните плодове настанени са дълбоко в Ноемврийското  сърце!/Prosto Az

От вълненията спокойствие няма  в коремчето на Ноемврийска мама!/Prosto Az


 newsm51
Темичката ни е отворена към всички желаещи да се включат в редиците ни и споделят мнооооого радости и маааааалко тревоги! newsm10

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 15:43 от Дес

# 1
  • Мнения: 8
Пу първа!  Laughing

# 2
хайде и аз да се запиша  Whistling

# 3
  • Мнения: 1 546
И аз! Hug
Здрасти, zvezdy!Мисля, че това ,което ти е направил доки е точно ФМ.Щом не е видял нищо тревожно, а и ти нали каза, че си само на 21 - значи няма нужда от БХС.Радвай се на бременноста си и не ги мисли много тия работи. Wink
serendipiti, БХС не е задължително. Според моята лекарка е станало нещо като мода да се прави днес от майките...Що се отнася до ФМ мисля, че май я правят на всички бременни.
Катерино, тъкмо се чудех къде се изгуби. newsm78Честита девойка!  bouquet

# 4
  • Мнения: 14
Наистина голяма жега стана newsm09...Какво ще правим не знам. Аз на работа си имам климатик, ама ме е страх да не настина. Момичета на вас подуват ли ви се краката, защото на мен започнаха да ми се подуват, когато е голяма жега, отстрани глезените ми почти не личат. Не съм много пълна ThinkingБях 63кг., когато забременях, сега съм 66-67кг., не вярвам да е от това...

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 62
момичета аз напоследък съм като парцал искам постоянно да спя.чакам с нетърпение да ми свърши сесията и да поспивам повечко.това дете ми изпи всичките силички.повече хапвам сега за да имам енергия ама явно е е достатъчно.а за съжаление не мога да си остана в къщи заради скапаните осигуровки.
аз вярно съм мъничка но напоследък съвсем съм се вдетинила.  Rolling Eyes ям детски бонбончета,приспива ми се към 2 и ме държи до 4 и нещо.а не мога да ви опиша колко се радвам на играчките на детските щандове.  Embarassed
а я споделете вашите мъже бременеят ли успоредно с вас?моят съпруг направи коремче за първи път в живота си като види нещо му се преяжда,вечер към 10 най-късно започва да придремва.  hahaha шантава работа.чувала съм го преди че бременността така се отразява на мъжете ама  не бях сигурна. #Crazy

# 7
  • Мнения: 421
Тази сутрин бах налекар...непредивден - просто исках да си видя бебочето.Всичко е наред с него,пораснало е  много и си    шавурка,шавурка вътре в мама. Simple Smile  Накрая доки гледа,гледа и вика"Абе бие ми на момиче,ама много си е събрало краченцата сега" ... Да си призная честно,малко се разочаровах .Може да ви звучи гадно...дори на мен ми звучи  егоистично,подло,предателско...но си бях намислила момче.Надявам се доктора наистина да не е сигурен и да имам момченце...но пък каквото Бог даде! Аз ще си обичам бебока...винаги.А пък,ако е момиче - бая дълги крака имаше  Laughing

Във вторник сме на 3Д,надявам се там да ми кажат със сигурност.

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 16:51 от ProstoAz

# 8
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
ДЕС, мерси и за тази темичка  bouquet

Иначе мен жегата започна да ме мори, ама все ще я боря някак.
А днес, ако не ми мине котка път, ще си видя на ФМ от 19.00 бебето.............Просто, търпение нямам, колкото по-скоро идва, толкова по-дълго чакане става.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 437
Просто Аз, каквото и да е, сигурно е, че много ще го обичаш Simple Smile И аз бях така разочарована първия път, сега за втори  Simple Smile Но пък детето ми е най-прекрасното нещо, което има на света Simple Smile

мариана75, не знам защо останах с впечатлението, че си писала по клубовете за проблемно...както и да е  Simple Smile Моите изследвания ще станат готови по-натам.

Днес ходих при Мазнейкова и съм толкова разочарована...прегледа беше по-малко от 10мин и ми взе 50лв  #Crazy За същите пари, даже и по-малко (40лв) при Димитрова прегледа е 40мин, обстоен, със следене на кръвотока към бебето, кръвотока към плацентата, пъпна връв..абе...да не казвам, че се гледаше всеки орган поотделно и времето не стигаше.
Мисля, че ще повторя при Димитрова ФМ. Не съм хич спокойна за бебето.

# 10
  • Мнения: 62
Diana_T аз от Мазнейкова пък съм много доволна.Вярно прегледа беше много кратък но ме огледа достатъчно и всички органи огледа.Знам че е много добра,щом прегледите са и на толкова на често,значи е една от най-добрите.само в поликлиниката ме преглеждат по 30 минути.

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 238
Леле много пишете момичета,от вчера не съм влизала,а вие и нова темичка сте отворили.
Сладурка относно това което сподели те разбирам,милото има един колега в работата и е заедно с едно момиче много отскоро месец и половина (а и е на 20)и тя се оказа бременна и сега се водят едни дискусии че може да не е от него,че искала да го върже,нали уж пиела хапчета и т.н.,е да са живи и здрави и да си гледат бебо,но не мисля че това е добро начало за съвместен живот.
Аз трябва да чакам да видя бебо чак на 19.06,ще полудея дотогава,но добре че си го усещам вече и ми е малко по спокойно.
Prosto_az стискам палци на 12-ти да ти кажат че е мъж.
Caramelche дай боже всекиму такава романтика

# 12
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Diana_T,

От Мазнейкова имам доста познати недоволни.Ако качеството на прегледа е само проблема, то не си го слагай и не се притеснявай за бебето.А Димитрова е един от трите най-ерудирани лекари във феталната морфология и би могла да и се довериш. Но за Мазнейкова- не си струва.За нея работи по-скоро добър маркетинг, отколкото постиженията и в областта или доволните и пациентки.

Пак да кажа- не се тревожи излишно за бебето. Искрено ти желая успех.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 835
Леле, момичета, сега ме накарахте да се замисля за Мазнейкова. Аз през миналата си бременност ходих при нея и останах много доволна. Може би защото моя близка приятелка е и нейна приятелка и ме препоръча лично, беше много внимателна и даже ми взе по-малко пари. Ами сега, дали да отида пак при нея или не? От една страна наистина отзивите напоследък са доста лоши, от друга - приятелката ми пак ще се обади, даже може да дойде с мен. Thinking newsm78

Наистина чух, че напоследък претупвала, но пък като специалист е безспорна. Въпросната ми приятелка е също гинеколог, самата тя е дъщеря на една от най-добрите български гинеколожки, та тя ми каза, че що се отнася до ехография, всички са се учили от Мазнейкова. Тя била корифеят, била първата, пишела учебниците и не знам си още какво...И наистина - правила съм си труда да правя статистика при лоши БХС и предстояща амниоцентеза, дали прогнозите на Мазнейкова за плода се оказват верни ( в дирските клубове) и в 100% от случаите са се потвърждавали. Пиша това не за да й правя реклама, а за да успокоя тези, които са ходили при нея. Може би просто не й е необходимо много време, за да огледа плода - все пак опитното око е по-бързо, нали така? newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 2 437
Azade , отидох при нея, защото нали уж са трима специалисти по ФМ- Димитрова, Марков и Мазнейкова  Confused  Може би нямаше да ми направи впечатление, ако не бях извършвала този преглед веднъж. Знам как се оглежда даден орган, знам как изглежда кръвотока...изобщо  не може да се свърши всичко от 13.00ч до 13.09ч, като и бележка написа за този период. А бебето не стои на едно място, както всички знаете. Трябва време и да се "прихване"органа за оглед.
marusj, общо взето се доверявам на годините ми четене из женските форуми. Има много доволни, но и още толкова недоволни. Както при извършване на ФМ, така и при обикновени прегледи, и при раждания. Отидох леко скептично настроена, но поне видях сама.
Нормално е, винаги има доволни и недоволни пациенти. Въпрос на късмет, на очаквания и т.н.  Simple Smile За моят лекар, при който ще раждам, също съм чел анегативно мнение, но в никакъв случай не ми е повлияло на избора Simple Smile

клер, права си. Възможно е просто да вижда по-бързо нщата. Не се разколебавай заради мен. Щом си доволна, била си вече, няма какво да го мислиш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт