ЗА ОВУ

  • 735
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Здравейте Hug
Искам да ви питам дали когато овуто е уточно при гинеколог и няма други проблеми според вас от първият път ли може да стане? Embarassed

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Май е 50 на 50.Може да стане,може и да не стане,но ти не го мисли толкова и дано да се получи!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
въпроса ти е малко от рода на : "ако хвърля въдицата в морето - дали рибата ще се хване?" newsm78
Всичко е много индивидуално.... и на мен док ми засече О и действахме по въпроса, ма к'во- ей го на - в понеделник ми дойде гадината.....
така че е много индивидуално! Няма значение дали лекар или ти ще засечете О......няма правило, но както знаеш- всяко правило си има изключение!
Късмет, успех и дано скоро се похвалиш! Peace

# 3
  • Мнения: 9 063
Най-лесно е да се хване овуто на фоликулометрия, за жалост, това нищо не гарантира.
Като казваш "няма други проблеми", съмнявам се че сте направили абсолютно всички изследвания, които се правят при проблемно забременяване...с това искам да кажа просто, че следенето с УЗИ е стъпка напред, улесненение, заместител на ову тестовете и БТ - но само по себе си не гарантира нищо.

# 4
  • Мнения: 4 700
Раzбира се, че може да стане. Но гаранция няма.

въпроса ти е малко от рода на : "ако хвърля въдицата в морето - дали рибата ще се хване?" newsm78

 Peace

# 5
  • Мнения: 674
Обикновено, след настъпване на овулацията, се счита че първите 3-5 часа са най-сигурни за оплождане, ако не се улучи момента, то яйцеклетката загива и бременност не настъпва. Ето защо, доста двойки забременяват след дълъг период от време, без видими други причини. Просто не е улучено времето, когато яйцеклетката е решила, че трябва да бъде оплодена и е тръгнала да търси своя сперматозоид.

според мен трябва да се следи и киселинноста на средата,нали ако не е подходяща избива плувците.ако наистина става въпрос за 3-5 часа (аз знаех за 24 ч.) трудно се улучват.

# 6
  • Мнения: 7 640
Май е 50 на 50.Може да стане,може и да не стане,но ти не го мисли толкова и дано да се получи!
според медицинските проучвания, при идеални условия до забременяване се стига едва в една четвърт от случаите, т.е. е 1:4 Sad

Общи условия

Активация на акаунт