Планове за Уикенда

  • 806
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
 честит петък, Споделете как минава един петък вечер при вас и  как си разнообразявате уикендите, и имате ли нещо забавно, което да сте чакали за да направите. cheers Listen  food002 knit  typeuu smile3524

# 1
  • Мнения: 2 199
Първа да съм  Mr. Green
е няма да правя кой знае какво , ще уча  Banghead Banghead Banghead

# 2
  • Мнения: 1 299
Утре ще трябва да работя за съжаление. Иначе смятам утре вечер да отида на кино с приятели, най-верочтно ще се спрем на City Centar Sofia, където ще прегреша с любимото ми KFC, след което плануваме да гледаме Карибски пирати 3  Peace За неделята съм предвидила спане до обяд и след това каране на колело с един приятел в Южния парк  Hug А и времето го дават слънце...Може и да полегнем на някоя полянка тен да хвана на ръкавче  Mr. Green

# 3
  • Варна
  • Мнения: 826
Утре съм на работа и то от 9 до 19 часа  newsm45 Остава ми неделята и още нямам планове за нея,но няма да се ходи никъде т.е. няма да е нещо особено  spoko

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Всеки ден ми е един и същ - няма понеделник, няма неделя, дори и датата не знам коя е  Rolling Eyes
Това е преимуществото на майчинството.

# 5
  • Мнения: 1 299
Утре съм на работа и то от 9 до 19 часа  newsm45 Остава ми неделята и още нямам планове за нея,но няма да се ходи никъде т.е. няма да е нещо особено  spoko

Идете на плаж в неделя

# 6
  • Мнения: 6 992

е няма да правя кой знае какво , ще уча  Banghead Banghead Banghead
Същото, макар че защо ли, след като ще ме скъса.   Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 299

е няма да правя кой знае какво , ще уча  Banghead Banghead Banghead
Същото, макар че защо ли, след като ще ме скъса.   Rolling Eyes
Аааа, не така, не с лоши мисли. И не забравяй - "полят изпит - взет изпит"

# 8
  • Варна
  • Мнения: 826
Утре съм на работа и то от 9 до 19 часа  newsm45 Остава ми неделята и още нямам планове за нея,но няма да се ходи никъде т.е. няма да е нещо особено  spoko

Какъв ти плаж...моя немога го накарам да се покаже на слънцето  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Вече и под чадъра не иска да стои.
"Само на барчето,а ти се печи сама"
Мерси от такъв плаж. #Crazy

# 9
  • Мнения: 2 199

е няма да правя кой знае какво , ще уча  Banghead Banghead Banghead
Същото, макар че защо ли, след като ще ме скъса.   Rolling Eyes
Ако се явиш на война с идеята , че ще я загубиш, ще я загубиш
 smile3529 Ще го вземем и още как  Hug
Аааа, не така, не с лоши мисли. И не забравяй - "полят изпит - взет изпит"

 Naughty  Crossing Arms След сесията   bouquet

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз за утре съм си взела работа за вкъщи, иначе ще трябва да ходя в офиса Confused. Имам и друга работа, която трябва да се свърши точно този уикенд... Също трябва да уча, да правя курсови задачи - за това май пак няма да остане време.
Всъщност утре първо ще се чисти цялата къща (не, че е голяма)... Надявам се поне да можем да поспим до по-късно.

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Тази седмица ще имаме гости в неделя така че в събота ще чистим и пазаруваме. Но по принцип съботите и неделите са за разходка сред природата.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Всеки ден ми е един и същ - няма понеделник, няма неделя, дори и датата не знам коя е  Rolling Eyes
Това е преимуществото на майчинството.
Eгаси му преимуществото. Whistling
И при мен е така.
Единственото различно е че събота и неделя сме цялото семейство и обикаляме парковете.
Дискотеки,барове,забави-тцъ.

# 13
  • France
  • Мнения: 726
Отивам на яз. кърджали, ще карам лодка- за сефте. Приготвих яко пържоли, мезета, пиене- традицията повелява да се черпи. За първи път отивам там, чух, че било красиво.

# 14
  • Мнения: 3
Ние пък ще си оправяме леглото,та да си сложим новия матрак bash .На всички разхождащи се по паркове,плажове и горички-весело изкарване! Hug

Общи условия

Активация на акаунт