Имате ли идея?

  • 627
  • 8
  •   1
Отговори
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Става въпрос за ebay
поръ4вали ли сте си неЩо, полу4авали ли сте го в определения срок въобЩе какъв опит имате с ebay
искам да си купя ето тази коли4ка
http://cgi.ebay.es/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1101336067 … tchlink:middle:es
но тъй като ми е за първи път да пазарувам от тук ме притеснява дали не е измама (разликата в цената на пазара и тази страница е много голяма), какво бихте направили, дайте ми съвет

# 1
  • Мнения: 1 299
Поръчвала съм често от ebay, нещата винаги са пристигали, нямам оплакване. И мен в началото ме притесняваше по-ниската цена, но и продуктите които съм поръчвала не са кой знае колко перфектни...даже бих казала, че последните 3 са си с дефект. За количка обаче не мога да кажа. Хората коли са си поръчвали и казват, че си ги карат Peace

# 2
  • Мнения: 764
Само веднъж,игра на сина ми,но пристигна навреме и бе6е наистина нова.Наистина с огромна разлика в цената. Peace

# 3
  • Мнения: 5 475
Каквото съм поръчвала до сега съм била доволна.
 Peace
 WinkА и съм продавала...

# 4
  • Мнения: 1 436
Поръчвала съм. В повечето случаи всичко е наред. Два пъти не пристигнаха нещата. Първия път нещото имаше застраховка, така че продавачът ни върна парите и си ги взе от застраховката. Втория път продавачът така и не можа да докаже, че го е пратил и Paypal ни върнаха парите. Единствения ми съвет е ако сте купувача, да плащате чрез Paypal - те първо връщат парите, после питат.

# 5
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Поръчвала съм и обичайно са точни - имало е и инциденти като недошли покупки - затова подкрепям за плащане през Paypal. Иначе си е голяма тесла. Всичко без една поръчка е пристигало - понякога има забавяния ама аз все уцелвам някакви наводнения, празници или други усложнения.

# 6
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Поръчвали сме и дори сме връщали - без никакви проблеми до сега Peace

# 7
  • Мнения: 7 914
проблеми не съм имала (досега де)  Peace

# 8
  • NL
  • Мнения: 520
Съпругът е поръчвал няколко пъти оттам и досега проблем не е имало.Има опция да се види и историята на продавача (има ли досега недоволни купувачи от него и подобни неща) Това за мен е много показателно,ако се е издънил някъде,хората веднага ще го отбележат.Стига да не продава за първи път,тогава си е всичко на късмет.

Общи условия

Активация на акаунт