Обличате ли се в ежедневието със черни дрехи?

  • 12 208
  • 183
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
 Rolling Eyes Ако не е за тук темичката,нека я премести модератор
От известно време съм  забелязала,че се обличам в черни дрехи.Не нарочно,просто така се харесвам и се чувствам най-добре.
Обаче половинката ми е на мнение,че все едно съм била всеки ден на погребение и не било хубаво.Черният цвят ми отива и много го харесвам,нося и дънки,но задължително с черна блузка  Rolling Eyes Замислих се,че  нося сега повече черно може би и за да прикрия излишните 10 килца  Rolling Eyes
Вие носите ли черни дрехи и през деня.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
NE!

# 2
  • Мнения: 216
Не изцяло , но черното е класика и задължителна част от гардероба ми
 Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Нося понякога. Много си харесвам черните дрехи, които имам.
Мъжът ми пък рядко облича друго освен черно и от време на време го тормозя (безуспешно) да си купи друг цвят дрехи. Blush

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Не. Сега като се замисля, нямам изобщо черни дрехи, само якета и обувки newsm78 Мразя черното, макар че на други хора ми харесва как стои.

# 5
  • Мнения: 3 423
Имам един черен панталон и понякога го нося.
Обичам цветното.

# 6
  • Мнения: 4 380
Нося и черно стига моделът да ми допада. Подхождам по-внимателно към черната дреха, защото освен да прикрива някое-друго килце, тя може и да състарява.
Мисля, че претензиите на съпругът ти са резонни ако облеклото ти е концентрирано изключително или предимно на този цвят.

# 7
  • Мнения: 4 362

Мисля, че претензиите на съпругът ти са резонни ако облеклото ти е концентрирано изключително или предимно на този цвят.

Е не целият ми гардероб,но повечето от дрехите ми са в черен цвят или задължително основният цвят е черен  Rolling Eyes

# 8
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Почти нямам черни дрехи. На други хора ми харесва как стои, но на мен не, чувствам се скучна, а не стилна Peace Обичам бяло и нося много бяло Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 5 283
Ако има как - само черно ще нося, но ми направиха бележка на работа и оттогава ходя с цветни ризи, но каквото може, ми е пак черно - обувки, панталон, чанта, сако  Embarassed Мъжото ходи (почти) изцяло в черно Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 992
въпреки че на една метълка и се полага - не Grinning Даже нямам черни дрехи в гардероба си.
А, една блуза ми подариха черна, но сега не я нося.

# 11
  • Мнения: 13 184
И аз нямам черни дрехи, натъжават ме, освен един панталон, ама много лесно се цапа в тоя мръсен град- прах, кучешки косми, какво ли не...
Обичам цветните дрехи, най-тъмното, което нося е кафяво.

# 12
  • Мнения: 2 022
Не нося черно - не е моят цвят. Приличам на призрак в черно. Обичам ярките цветове, най любими са ми оранжевото, зеленото и  жълтото. Напоследък нося и различни нюанси на кафявото - от златисто до шоколадово.

# 13
  • Мнения: 1 299
Избягвам черното, въпреки, че много ми отива. Нося този цвят предимно през студените месеци. През останалото време - по-ярки и свежи цветове  Peace

# 14
  • Мнения: 843
    Да   днес бях така.   Не е особено топло сутрин  и още не ми пречи..   напълнях и се чувствам комфортно понякога и в черно.

Общи условия

Активация на акаунт