Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
Има ли други като мен или аз съм най -голямата будала Cry Не искам но всеки път когато се притесня ми намаля кърмата Тъкмо се справихме последния път и то до преди няколко дни и отново- Коко се разболя 2-3 дни не суче добре и май пак сме в кърмаческа криза  Този път със сигурност не е скок в растежа а е намаляване на храната Дори намах си работа го претеглих и от 4 до днес е отслабнал 20 гр.  Как ще я караме все в кърмаческа криза  newsm78

# 1
  • Мнения: 19 270
не се притеснявай така,само влошаваш нещата.ако бебето пишка и ака редовно и изглежда доволен ,няма смисъл да го теглиш често.аз също съм забелезала,че при стрес имам по-малкло кърма.трябва ти много спокойствие,течностти,лактогонни средства и да даваш на бебчо да папка често.

# 2
  • Мнения: 3 760
На всички ни се отразява за съжаление  Cry Точно заради това спокойствието и душевният комфорт на кърмачката са толкова важни  Laughing Все пак не се шашкай излишно - от притеснение НЯМА да ти спре кърмата, просто количеството намалява. Така че си намери приятни нещица за релакси и действай  Peace  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 372
И аз съм така,но гледам да се успокоя,правя си лактогонен чай и повечко вода и се нормализират нещата.Особенно сега никак не ми трябва намаляване (бебето ми е с варицела) и ще съм  му изключително нужна  Grinning

# 4
  • Мнения: 291
и при мен така Sad от притеснение или умора детето ми директно си остава гладно... и тъй като не мога да спра да се притеснявам, се старая поне да не се преуморявам

# 5
  • България
  • Мнения: 3 617
ох и аз съм  така. Цяла сутрин не мога да я  нахраня милата Cry сменям гърдите постоянно, а тя все е гладна и гладна.Направо ми иде да зарева с нея, а знам че така става по-лошо.опитвам да се успокоя, ама.......пих айран, ядох орехи,сега отивам за лактогенен чай. А вие давайте акъл какво още да правим, да не са гладни дечицата, чеееее Cry
Освен това като я теглихме лекарката каза , че малко е наддала и тази седмица , ако не е наддала достатъчно, трябвало да я дохранвам, а аз не искааааааааам. Искам да си я кърмя. Помагайте мами  Confused

# 6
  • Мнения: 1 111
какви точно чайчета за кърма пиете,момичета?

# 7
  • Мнения: 19 270
има чайове на Hipp и някакакъв български аналог за увеличаване на кърмата.
сетих се,че има и разни масла ,с които могат да се масажират гърдите в посока на часовниковата стрелка.това също действа лактогонно.

# 8
  • Мнения: 515
И аз от притеснение си загубих кърмата.... Опитах с често изцеждане,ама не се увеличи много,та минах на схемата Рицинус Комунис,за увеличване на кърмата,Седатив за успокоенеие

Общи условия

Активация на акаунт