Мнения за д-р Профирова педиатър?????/Варна/

  • 2 826
  • 2
  •   1
Отговори
Има ли  майчета, които водят децата си при д-р Профирова от Окрижна болница Варна. Дриги добри отзиви съм чувала за д-р Събева и д-р Ваня Александрова от Терапията.Много ще съм благодарна ако ме улесните в избора на педиатър, та на ли всеки иска най-доброто за детето си.  bouquet

# 1
  • Мнения: 285
Какво да ти кажа за Профирова.....? Моя близка приятелка е при нея с детенцето си, доволна е от нея, но Профирова не иска да взема повече дечица, защото явно е много натоварена, аз това зная, тъй като помолих приятелката ми да съдейства да уреди и моя бебчо, но тя отказала, освен за мен и за още едно бебенце знам-на друга позната. Пробвай ако искаш, но си имай резервен вариант, за да не се чудиш на края в последния момент, както стана с нас!

# 2
  • Мнения: 179
Д-р Профирова ми я бяха препоръчали преди доста време/когато раждах дъщеря си/ но отказа да ни вземе, имала много пациенти, решихме да я атакуваме от друго място /уж връзки/ но и там отказа.........явно наистина е така, и по горе са ти го писали.Предполагам че е добър и много търсен детски лекар
Сега март месец като се роди малкия , пак исках да запиша бебчо при нея, но моя приятелка /децата и са при нея/ я помоли и тя отново отказа, същата причина /много пациенти/
Сега сме при д-р Събева /бебчо/ и ще прехвърля и другото дете при нея! За Събева мога само хубави неща да кажа, много добър човек и професионалист
За Александрова също съм чувала хубави неща.Като търсих сега лекар за бебето ми препоръчаха точно тези две имена Събева и Александрова от Терапия, така че която и от двете да избереш, според мен няма да съжаляваш и няма да ти се налага така като мен, след 2-3 години да търсиш нов личен лекар на детето си.Успех в избора!

Общи условия

Активация на акаунт