На 4 месеца е, а не дава да я оставям на никого?

  • 472
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
 Струва ми се, че бебето ми е още малко, за да разбира, че го оставям да го гледа някой друг. Да, ама, не! Само щом я подам да я гушне баба й или я оставя на леглото у тях и настава един реееев! Ама така реве, че коликите бяха като хихикане пред него! #Crazy #Crazy #Crazy
 Само при баща си стои без проблем. Вече ме е страх и пред магазина да я оставя с приятелките ми, че последия път орева всичко живо! А то поне памперси трябва да й купя!
 Като ми се наложи да я оставя, явно вече няма да може! Мъкна я с мене навсякъде - с количката, колата, наръце, все с мен!
 При вас беше ли така и отмина ли този период? Дано ме успокоите, понеже, ако сега прави така, какво ли ще е като почне още повече да разбира?


 Написах темата отново, понеже ми даде грешка - съжалявам за повторението!

Последна редакция: сб, 09 юни 2007, 10:44 от elina_king

# 1
  • Мнения: 27 524
Гушкай си я, има деца, които имат по-голяма нужда от постоянна близост с мама. За да се убедят все пак, че светът не е лошо място и че има сигурност и закрила в твое лице. С времето ще се успокои, важното е сега да й покажеш, че те има  Hug

# 2
  • Мнения: 35
и моята беба е на 4месеца ,но дори с таткото неиска да стои.Все се оглежда и ако несъм в стаята рев, направо страшна работа.Явно ще ги влачим с нас навсякаде ooooh!

# 3
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Аз съм непрестанно с бебчето си. Само веднъж съм го оставяла на баща ми и той се е държал добре, въпреки че не си познават много Wink
Освен че е винаги с мен, аз се срещам с различни приятели, идват ни гости и ходим на гости. Пресиян свиква с многото конкретни хора, както и с хората изобщо. Може би пък е въпрос на навик - бебето разбира, че като има други човеци това не означава, че мама изчезва.

# 4
  • Мнения: 326
И аз имам същия проблем, малката е вече на една година и четири месеца и не иска при никой да стои освен при мен.  Нито баща си, баба си признава.  Дори не мога да отида до тоалетна спокойно.  Дано с времето всичко отмине, защото вече не издържам

# 5
  • Мнения: 22 513
Носехме се навсякъде-нали има колички и кенгуру.Не я оставяй,щом не се чувства добре.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 225
Ооо и ние сме така, знае само мама, тати, баба и дядо /на съпруга ми родителите, моите не ги иска/. От всички заобикалящи посинява от рев, даже не позволява някой да я закачи. А е на годинка. Вече се премирих и стискам палци да го израсте. Praynig

# 7
  • Мнения: 3 456
Ами, гушкай я. Щом плаче толкова много, значи много има нужда от теб.

# 8
  • Мнения: 576
Ние сме почти на 8 месеца, но понеже и ние се гледаме сами...... положението е същото. Имахме планове със съпруга ми да ходим на Банско за 4 дни, но...... беба не ни пусна. Не иска да седи при баба си и дядо си.... рев до небето, отказва да я хранят..... от зор започна да казва "МА"..... и така два дни. Днес за 3-ти ден сме с бабата и определено посвикна, вече им се смее... папкат заедно, снощи дори заспа без нас.....
Така, че.... търпение му е майката! А Банско...... може би догодина!!??

Общи условия

Активация на акаунт