съвет

  • 1 103
  • 13
  •   1
Отговори
Дайте ми съвет моля!
Искам да стана самостоятелна финансово и обмислям идея ,за малък бизнес!Градът в който живее е провинциален,мисля си,за магазинче(оказион,за дрехи).
Идват хора,оставят дрехи и след продажбата им се плаща уговорената сума!
Може ли да просъществува нещо такова или ....
Дайте ми други идеи ,ако има такива...
Нямам голяма финансова възможност,за старт,така че...го имайте в предвид!

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Трудна работа!
А пък това дето ти оставят дрехи се нарича консигнация.
Кажи поне в кой град!

# 2
  • Мнения: 5 468
Аз не мисля, че това ще има успех (дано не съм права, ако го направиш де...). Най-голяма файда има от детски истории. Замисили се нещо, свързано с деца. Дори да е магазин, да е детски.
Другото, което би вървяло, е кафене. Всеки ходи на кафе... дори и най-беднияSimple Smile.

# 3
  • Мнения: 583
Детско бельо или бебешки дрешки

# 4
  • Мнения: 448
Незнам от кой град си,но аз смятам да направя в гаража на новия ни апартамент(като се преместим) магазин за козметика и перилни,почистващи препарати и други домакински и "женски" стоки,така че дано да не си ми конкуренция! Mr. Green
Смятам,че най-много се печели от деца и жени-факт!
Успех!  bouquetКато го направиш,пиши пак да ни разкажеш!

# 5
  • Мнения: 25 441
Говори се, че от догодина ще забраняват всякаква търговска дейност в гаражни помещения. Проверете добре дали е така, за да не си загробите парите в нещо, което няма да съществува дълго!

# 6
  • Мнения: 448
Говори се, че от догодина ще забраняват всякаква търговска дейност в гаражни помещения. Проверете добре дали е така, за да не си загробите парите в нещо, което няма да съществува дълго!
Малеее,благодаря ти!Това не го знаех,ще проверя!

# 7
  • Мнения: 3 537
Аз не мисля, че това ще има успех (дано не съм права, ако го направиш де...). Най-голяма файда има от детски истории. Замисили се нещо, свързано с деца. Дори да е магазин, да е детски.
В нашият град и такъв вид магазин изобщо не върви.Скоро закриха такъв на центъра. Rolling EyesЗа Ямбол става въпрос. GrinningОставяха хората дрешки и играчки ,но не знам защо никой не влизаше в магазина.

# 8
  • Мнения: 216
 Не се хващай с втора ръка в малък град дето дрехите ще идват отвътре никой няма да иска да го обсъждат как е купил и носи старата пола на Пена от другият край на града. Направи нещо за което ходите до другият град или наистина няма а имате нужда Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 127
Ако са ползвани дрехи - не мисля, че ще върви достатъчно, че да остава някаква печалба за теб.
За детски неща най-много се продават играчки.
Поне според мен.
При нас около 50% от доходите ни отиват за храна. Но съм виждала да фалират и малки хранителни магазинчета. Така че не знам.

Иначе ако си от малък град може да си направиш интернет магазин и да продаваш чрез куриерска фирма.
Ако някой познат ти направи сайт месечните ти разходи за магазина ще е само хостинга. Около 10-на лева на месец (зависи къде). Домейна ти е 13 лв на година.
Трябва да имаш регистрирана фирма.

# 10
  • Мнения: 6 991
Иначе ако си от малък град може да си направиш интернет магазин и да продаваш чрез куриерска фирма.

Това хич не е прост сайт ooooh! Мъжът ми цяла дипломна написа на тая тема, а сайт и аз мога да направя...Но иначе е добра идея, ако някой може да го направи хубаво.
Сетих се друго, свързано с това.
Ти не казваш кое е градчето, но предполагам, че като всеки град имате някой, който прави ...ох, как се казваше...глинени изделия, купички, чинийки, нарисувани, както и от онези дървените лъжици...Може да си направиш нещо като онлайн арт-магазинче на английски, френски, немски и продажбите да са предимно насочени навън.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 127
Има готови скриптове и с малко повече мерак не е трудно да се направи онлайн магазин. Особено ако няма да приема кредитни карти.

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 371
По-добре хранителни стоки, нещо от типа "плод-зеленчук". Всички имат нужда от храна, поне оборот ще имаш. До нас е големият пазар, Бурлекс и в квартала има поне 6 малки магазинчета и всички след работа си пазаруват на бързо от тях.

# 13
  • Мнения: 5 313
Смятам,че най-много се печели от деца и жени-факт!

или магазин4е за храна на животни,ако няма в града ви.

Общи условия

Активация на акаунт