Мнения за летни колички ВЕГА и ЕРИКА на Chipolino

  • 1 359
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 035
Мами събирам мнения за тези два модела на летни колички на Chipolino.
Вега ЕРИКА

Виждат ми се лекички и цените им са прилични.
Интересува ме тия сенници дали вършат някаква работа ? Виждат ми се много малки за големите жеги  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 035
Аууу явно никой не се е спрял на количка от тоя тип  Rolling Eyes
Значи ще си избирам нов модел   Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 44 028
хаххаа, аз съм виждала майки с такива, но нямам лични впечатления.
 ние сме с чиполино виола и съм много довлна, по-лека е от тези, но пък е по-скъпа. сенникът е малко по-голям и може да се наведе и леко напред, но моя син не иска сенник реве и го блъска, та само като спи го опъвам...

най-добре ги виж на живо и тогава преценявай.

# 3
  • Мнения: 2 035
bubu_to, най сетне да получа някакъв отговор в темата  Mr. Green Благодаря ти   bouquet
Твоята количка наистина супер ми харесва, но ще видим дали имаме възможност да отделим повече парички. Но определено ще послушам съвета ти и ще гледам на място Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 44 028
и още нещо , този сенник така като го гледам каква дупка има отзад, най-вероятно ако слънцето е зад вас ще й пече право на главата, особено ако спи ие леко смъкната облегалката....а разликата не е чак толкова голяма в цените - 20-тина лева е...

# 5
  • Поморие
  • Мнения: 51
Ние сме с такава /Erika/ дръжките и са доста ниски и неудобни /въпреки ,че таткото не сме особено височки/.Сенника в общи линии не върши кой знае каква работа.Абе освен,че е лека,маневрена и се сгъва лесно няма кой зне какви предимства!Но не ми се даваха много парички за лятна понеже имаме и комбинирана ,доста тромава за управление , тежка за прибиране и т.н.Успех в избора!Дано съм била полезна с информацията.  motor

Общи условия

Активация на акаунт