Лунички - какъв слънцезащитен крем

  • 3 340
  • 22
  •   1
Отговори
     Здравейте  от малка имам лунички по лицето и не мога да ги премахна сега дъщеря ми на 5 год има малко по нослето. Моля ако нятой се е преборил с тях да ми даде съвет.Не знам какъв крем да си купя сега за лятото  Много благодаря

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Отърване няма! Аз съм с лунички и съм говорила с дерматолог...няма как да ги махнеш, след като това е твоя тип кожа...и дори да можеш да направиш така, че да избледнеят те отново ще се появят след време...ФАКТ!(от личен опит)...отиди в добре заредена аптека и попитай там за подходящ крем за нея...тя е мъничка и не знам кремовете с висок защитен фактор дали няма да и дойдат силни, но пък със сигурност ще има нещо за деца Peace

# 2
  • Мнения: 4 770
Бясна съм им на тези лунички!   smile3516 Забелязвам, че май са ми се увеличили! Доскоро нямах изобщо, но преди 2 години ми се появиха на бузите.  smile3515 а всичкото отгоре ползвах точно тогава ФДТ с висок фактор.   newsm09

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
И аз мисля, че отърване няма.  Laughing Зимата ми се скриват почти, но "види" ли ме слънцето през пролетта/лятото и пак са на показ.  Joy Аз гледам на тях много забавно и закачливо. Не ми пречат, даже си се харесвам с тях.  Wink Навремето майка ми ползваше един крем, който й помагаше много. Казваше се "Ахромин", ако не се лъжа.  Thinking Сега обаче нямам идея дали все още е в търговската мрежа.  newsm78

  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 4 736
И аз мисля, че отърване няма.  Laughing Зимата ми се скриват почти, но "види" ли ме слънцето през пролетта/лятото и пак са на показ.  Joy Аз гледам на тях много забавно и закачливо. Не ми пречат, даже си се харесвам с тях.  Wink Навремето майка ми ползваше един крем, който й помагаше много. Казваше се "Ахромин", ако не се лъжа.  Thinking Сега обаче нямам идея дали все още е в търговската мрежа.  newsm78

  bouquet
Продават го! Гледах го в аптеката, но не съм ползвала, не знам какво му е действието  Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ползвала съм Ахромин, както и няколко други избелващи кремове и маски...няма никакъв ефект... Peace

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ползвала съм Ахромин, както и няколко други избелващи кремове и маски...няма никакъв ефект... Peace

Хмм, явно е до тип кожа или и аз не знам какво. На майка ми много помагаше. Дано откриеш правилния крем за теб, ако ли не просто се приеми с тях и се усмихни.  Peace Hug

# 7
Аз зимата ги по заличих с едно кремче българско Мела бел на Биотрейд но сега пак се появиха

# 8
  • Мнения: 9 095
сигурни ли сте че оттърване няма, специалиста при който си отстранявах бенките маха с това лазерче брадавици, бръчки и тн, все ми се струва че и това може да се реши Rolling Eyes

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Можеш ли да дадеш повече информация-няма значение в кой град се намира специалиста! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 9 095
аз го споменах в темата за бенките д-р Томов се казва, от Варна, специалист е кожно- венерически болести и за едната от бенките ми включи на режим за лице и каза че с този режим маха бръчки, а преди мен момичето си маха брадавици, че си мисля че може и това да оправя Rolling Eyes

# 11
  • Germany
  • Мнения: 2 003
А, защо искате да си махате луничките? newsm78 Намирам ги за сладки Peace И аз имам от малка, но не съм и помисляла за отстраняването им. Може би ако са ужасно много, на светла кожа, ще е по-неприятно...Но и аз съм чувала, че с лазер се премахват.

# 12
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря!  bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
друг е въпроса колко трайно ще се премахнат, защото щом кожата е предразположена сигурно пак ще се появят...newsm78.....ДА, с избелващи кремове и пр. се заличават, но пак се появяват (поне моя опит това показва...а съп пробвала и Ахромин...и въпосното кремче на Биотрейд...и избелващи маски съм правила...и на Ла Рош едно кремче...)  Peace

# 14
  • Мнения: 9 095
незнам за последващо появяване, за бенките видях как ти се изпарява на момента гадостта и все едно че нищо не е имало, може би трябва да се поинтересувате повече Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт