Буш и прането

  • 5 776
  • 157
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
С големи букви в един холандски вестник беше отбелязано, че докато Буш е в България, домакините нямат право да си простират навън прането.

Каква е връзката Буш и пране?
Разваля ли ни се имиджа, ако българите си показват дори и долното бельо на балкона?
По-добре поддържани ли изглеждат кооперациите, от които пада иначе мазилка, но в този ден няма да има бельо?
Или по-красиви са соц блоковете, които те посрещат със сивотата си от летището, без пране?   

# 1
  • Мнения: 2 811
хаха. мисля , че е от съибражения за сигурност. зад простряно пране по лесно се крие снайпер...в скуаай че това е сериозно де. аз не съм чувала такова нещо.

# 2
  • Мнения: 5 370
С големи букви в един холандски вестник беше отбелязано, че докато Буш е в България, домакините нямат право да си простират навън прането.

Каква е връзката Буш и пране?
Разваля ли ни се имиджа, ако българите си показват дори и долното бельо на балкона?
По-добре поддържани ли изглеждат кооперациите, от които пада иначе мазилка, но в този ден няма да има бельо?
Или по-красиви са соц блоковете, които те посрещат със сивотата си от летището, без пране?   

Според мене са си направили нескопосен опит за майтап.....или някой преводач не е допревел като хората .Това за прането ама въобще не съм го чувала, а все пак живея в район, който е косвено засегнат от ограниченията.

# 3
  • Мнения: 2 978
По Нова онзи ден чух също да се говори за прането.

Това като едно време, дето забраняваха на хората от високите блокове в Дружба да си простират прането...когато Тато минава по естакадата Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 520
Да ни не гледа Америка съдраните гащи. Mr. Green

# 5
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Според мене са си направили нескопосен опит за майтап.....или някой преводач не е допревел като хората .Това за прането ама въобще не съм го чувала, а все пак живея в район, който е косвено засегнат от ограниченията.

Не, не е шега. Само дето по-рано го писаха тук ( четох го вторник или сряда ). Сега го намерих и тук:

http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-06-09&article=191692

# 6
  • Мнения: 14 654
Може тайно да се възбужда от гледката на развяващи се, гигантски бабешки гащи -от жарсе на лилави теменуги (аз други не съм виждала по просторите) и за да няма неудобство

# 7
  • Мнения: 6 993
Може тайно да се възбужда от гледката на развяващи се, гигантски бабешки гащи -от жарсе на лилави теменуги (аз други не съм виждала по просторите) и за да няма неудобство
Може би такива са на Лора Laughing

# 8
  • Мнения: 5 370
Според мене са си направили нескопосен опит за майтап.....или някой преводач не е допревел като хората .Това за прането ама въобще не съм го чувала, а все пак живея в район, който е косвено засегнат от ограниченията.

Не, не е шега. Само дето по-рано го писаха тук ( четох го вторник или сряда ). Сега го намерих и тук:

http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-06-09&article=191692
Изобщо не съм знаела, ама мене на практика май не ме касае, щото съм леееекинко встрани от огневата линия. Joy

# 9
  • Мнения: 750
Вие хубаво се майтапите, ама не ства въпрос за съдраните гащи на баба Пена или шарените чаршафи на някоя друга. Това си е част от мерките за сигурност. Особено па това някой човечец от любопитство да реши да си погледне с бинокълчето от тераската, си е живо самоубийство. Махайте си прането и не излизайте. Не е смешно, наложително е.

# 10
  • Мнения: 5 370
Вие хубаво се майтапите, ама не ства въпрос за съдраните гащи на баба Пена или шарените чаршафи на някоя друга. Това си е част от мерките за сигурност. Особено па това някой човечец от любопитство да реши да си погледне с бинокълчето от тераската, си е живо самоубийство. Махайте си прането и не излизайте. Не е смешно, наложително е.
Мило Конче, на нас ни е ясно какво е, ама как няма да излизаме, като даже на работа трябва да ходим в понеделник?? Нали разбра, че в крайна сметка предложенията на Бай Брадър за неработен ден отпаднаха? ooooh!

# 11
  • Мнения: 750
Е, незнам Бай брадър кво е предлагал. Но все ми се струва, че един ден терасата може да стои затворена. Па и не ви подценявам, айде сега Laughing

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Е, незнам Бай брадър кво е предлагал. Но все ми се струва, че един ден терасата може да стои затворена. Па и не ви подценявам, айде сега Laughing

Ти да не си от службите за сигурност?   Laughing Laughing Laughing

Има нещо в наште гащи, дето не се харесва на Вождът. Confused

# 13
  • Мнения: 2 978
Е, незнам Бай брадър кво е предлагал. Но все ми се струва, че един ден терасата може да стои затворена. Па и не ви подценявам, айде сега Laughing


Тя, че ще стои затворена е ясно..само дето не се знае как ще се придвижваме до работните си места. newsm78
На прибежки  newsm52 и припълзявания сигурно  newsm43

# 14
  • Мнения: 750
По улиците ще има полицаи. Айде, стига обяснявах, че сега не съм много запозната, щот съм майчинство.

Общи условия

Активация на акаунт