Черни вертикални щори - от къде?

  • 2 973
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 152
Имам идея за черни вертикални щори - идеално ще паснат за едно помещение, което ремонтираме при майка ми. Обаче ударих на камък - позвънях на няколко фирми (вкл. Ролпласт и Камакс) и нямат в каталозите си черен цвят.  Rolling Eyes А напоследък гледам е станал доста модерен в обзавеждането (примерно новите серии осветителни тела имат черни колекции). Възможно ли е да не се предлагат черни вертикални щори?
Моля, за идеи от къде, ако сте виждали и евентуално контакти!

# 1
  • Мнения: 500
ЧЕРНИ????????Ма много мрачно бе! newsm78

# 2
  • Мнения: 56
Има черни вертикални щори, но не са от текстил а от Алуминий - аз съм виждала, но  незнам дали когато се монтират ще ти хареса как стоят, дали наистина няма да стане мрачно???
Но със сигурност има Wink

# 3
  • Мнения: 4 511
Наистина ли има вертикални щори от алуминий? Аз само хоризонтални съм виждала.
Галита, и на мен ми се струва, че много тежко ще стане с черни, но вие си знаете. Ако искаш да е контраст, защо не се спреш на друг ярък цвят - червено например? Аз лично никъде не съм виждала черни щори (освен хоризонтални алуминиеви може би), а наскоро гледах на доста фирми.

# 4
  • Мнения: 56
Аааа....има, имааа....ЧЕРНИ вертикални Алуминиеви  щори Wink
Щом във Варна има, неможе в София и в Бургас да няма  newsm78

# 5
  • Мнения: 689
Маленна беше показвала нещо черно, но май беше перде като ресни или нещо такова. Дано се включи в темата да покаже. Изглеждаше страхотно.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 152
ааа, много ми харесват черните пердета на ресни на Маленна. Даже като бях в Рим преди месец ги видях на витрината на един централен магазин. Казаха ми, че Велекс ги предлагат в БГ (сигурно и други, де). Проверих някои фирми, наистина повечето не предлагат този цвят, а най-тъмните цветове (синьо, сиво...) са във вариант (текстила), който не прави напълно блекаут.  newsm78 Предложиха ми и пвц, но не съм сигурна, че ще ми харесва пластмасата  newsm78
Намерих една фирма - http://www.hubavitenti.com/ral.htm ... предлагат черни, ще звънна да проверя.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 571
"вертикални Алуминиеви" ???? Можеш ли да ги покажеш? Вертикални PVC съм виждала, ама алуминиеви....

Общи условия

Активация на акаунт