Избелващ крем за пигментни петна?

  • 13 381
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Кажете ми някакъв избелващ крем, който наистина действа срещу гадните петна ! И дали може да се ползва през лятото ( дали слънцето няма да навреди по някакъв начин).

# 1
  • Мнения: 1 616
Избелващите кремове правят кожата фоточувствителна и затова се препоръчва ползването им през есенно-зимния сезон, когато слънцето не е толкова силно. И задължително през деня трябва да има добра слънцезащита. За съжаление не мога да ти препоръчам точно определен крем, защото от тези, които ползвах, нямаше никакъв ефект. Чела съм хубави отзиви за Биотрейд - българска медицинска козметика. Ето виж тук:
http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4

# 2
  • Мнения: 359
виж в аптеките серума на "иклен", помоли да ти обяснят подробно, аз го ползвах и наистина действа, но за слънцето не знам трябва да питаш пак. На мен ми казах да не излизам без слънцезащитен крем дори и през зимата, ползвам на Виши най-големия фактор!

# 3
  • Мнения: 21
благодаря ви много! ще се възползвам от съветите ви!

# 4
# 5
  • Мнения: 5 317
лятото не е подходящо да се използват такива кремове. Peace

# 6
  • Мнения: 326
Моята колежка си купува крема за лице на Кокона Майка и каза че действал за тези петна. А струва само около 4 лв.

# 7
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Елея има такъв,гледах го в аптеката струваше около 11лв,но аз също мисля,че не е много подходящ сезона за употребата им

Общи условия

Активация на акаунт