Къде в София мога да намеря боя за коса Чифели?

  • 4 636
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 385
Ползвам я от години, но все по-трудно я намирам, незнам защо newsm78. Досега скоро си я намирах в малкия ЦУМ, но вече няколко пъти питам и все нямат моя цвят 10.1. Помагайте, че от както се роди малкия не съм се боядисвала и на нищо не приличам вече  #Crazy.

# 1
  • Мнения: 1 236
 В Едно магазин4е за козметика на пазара на Красно село,винаги я имат!А и моми4етата там са много мили,само дано да ти е удобно да стигнеш дотам.

# 2
  • Мнения: 385
dilandii благодаря за отговора. Удобно, неудобно - няма значение, важното е да е в София. Все ще стигна някак. Нали красотата иска жертви Wink.

Ако някои все пак знае и друго място, по-близо до центъра /или в района - Подуяне, Хаджи Димитър, Герена, Сухата река, кв.Левски, Враждебна/ ще бъда още по-щастлива.

Благодаря предварително! Hug

# 3
  • Мнения: 1 236
Между другото,тъй като и аз работя в магазин за козметика,искам само да споделя,4е са сменили каталога и визията на боята,за съжаление ние не я зареждаме ина4е на драго сърце бих ти предложила да дойдеш да си я купиш от нашия магазин!

# 4
  • Мнения: 385
Надявам се само да не са променили самата боя...

# 5
  • Мнения: 583
продава се в аптека '' санита'' на мадрид /до малък градски зад канала/.  последният път като ходих бяха останали малко цветове, но може да са заредили вече! Peace

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
На пазарчето Герена има. Аз оттам си взимах. Има едно много добре заредено - държат го майка и дъщеря.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Последно си купих Чифели от едно магазинче на ул.Алабин, точно до Съдебната палата. То е малко магазинче, продават най-различни видове бои, има и Чифели. Наистина е сменен каталога, но ми се струва, че боята си е същата, както преди.

# 8
  • Мнения: 385
Момичета много ви благодаря Hug!

# 9
  • Мнения: 230
Аз вчера гледах новия каталог на Чифели и не си взех боя, защото самият каталог нещо не ми вдъхна доверие и си казах "Това да не е някакво ментенце.." Та, исках да питам, някой вече ползвал ли е тези бои по новия каталог. Същото качество ли са?

Продавачката ми каза, че разликата била в това, че сега са по 60 мл., но те продавачките все нещо казват, без да са компетентни и аз много-много не ги слушам. Според мен, би могла да бъде категорична, ако преди е ползвала Чифели и сега пак, за да е направила сравнение и да е разбрала, че само обемът е различен. Или можеше да каже, че има инфо от свои клиентки....

А тя- същата е и край!
Та, ще бъда благодарна, ако споделите мнението си.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Продавачката ми каза, че разликата била в това, че сега са по 60 мл...
Та, ще бъда благодарна, ако споделите мнението си.

Аз се боядисах преди около седмица и половина с Чифели. Преди около 4-5 години се боядисвах само с Чифели, но тогава се правех черна и бях много доволна. Сега, след като пак се боядисах с Чифели, мога да кажа, че не намирам разлика в боята от преди и тази сега.
И освен това, боите са по 100 мл, а не по 60.

# 11
  • Мнения: 27 524
Има и я на нашата улица, до Орлов Мост, на Цар Иван Асен Втори, след Арт Клуба, ако ти е удобно пиши и ще ти обясня по-подробно.  Simple Smile
Имаше я преди (скоро не съм проверявала, купувам я за майка ми от Иван Асен) и след пазара Ситняково в един огромен козметичен магазин.
Братовчедка ми е фризьорка и винаги горещо я е препоръчвала за боядсиващите се вкъщи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт