как да отслабнем докато кърмим

  • 8 509
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Имам беб4е на 4етири месеца. По време на бременността ка4их 30кг. Първите три месеца свалих 20 кг., а сега 4етвъртия не мога да сваля нито килце. Как да сваля о6те 10 като трябва да се папка за да има и за бебо млекце.

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 00:16 от Silveto...

# 1
  • София
  • Мнения: 52
И аз мила имам същата дилема.И аз имам да сваля 10 кг, за да вляза в нормални норми, но което ми се вижда реалистично е след като проходи мъничката да ги свалям яко крачене с нея.
Ще наблюдавам с интерес темата

# 2
  • Мнения: 2 818
Темата е за друг подфорум, ама да споделя... с движение и внимание към храната (по-малко тестени (+бавно хранене с наслада).

# 3
  • Мнения: 35
Ей, да се похваля свалила съм о6те едно килце  newsm44
Как ли _ ами и аз незнам  newsm53
НО да ви кажа, 4е пове4е плодове, зелен4уци и движение както казва Maktub си казват своето. Отдаваме се на леките храни и пове4е разходки и мисля 4е няма да има нужда да 4акаме 4ак докато проходи бебо.
Ами от тази седмица запо4вам на по лека храна и без ли6ение разбира се, малко коремни преси преди лягане (в леклото ми е най удобно) и 6те ви държа в те4ение как върви. Ако има ефект 6те споделя.
Целта ми в тази тема е да споделят мамите с пове4кото килца как ги свалят без да ли6ават беб4о от кърма, а до това къде и е мястото има ли зна4ение за6тото аз от скоро се ровя във форумите и не съм много наясно.

# 4
  • Мнения: 125
Аз свалях по половин кг на месец, после изведнъж 3 от мъка по мъжа ми, който замина в чужбина по работа, и сега съм в застой. Върнах си старите кг, но това не значи, че съм във форма. Пътят с многото движение и леката храна е най-правилен. Дерзайте! На мен ми остават също 5-10 кг, въпросът вече е ОТ КЪДЕ ще ги сваля! Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 69
Aйде Мами,казвайте какво да се направи???Аз,откакто кърмя съм качила още 10 кила,след раждането #Crazy newsm78 #Crazy
Такъв апетит ми се е отворил,не е истина просто,и нощно време кърмя и аз също си хапвам.
Ужасна жажда ме мъчи непрекъснато,какви мерки да взема?

# 6
  • Мнения: 35
Ива 81 ми 6том ти се яде яж, ама откажи поне нощното хранене  cook
Жаждата е за6тото курми6. Пий пове4е те4ности и се опитай да хапва6 леки храни. Ако няма никакув резултат яж за6тото сега ти е паднало и има6 при4ина.

# 7
  • Мнения: 510
милички казвайте що е лека храна...(нали диетата на кърмачките изключва някои плодове и зеленчуци) и дали повечко секс помага  Embarassed

# 8
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Момичета моля ви нека всички се включим в протеста като изпратим и по- една картичка Praynig  bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197467.msg4171661#msg4171661

# 9
  • Мнения: 35
Аз ям де плод и зелен4ук съществува. От нищо не сум се ограни4авала и на бебо му няма нищо. А за секса _ давай и се небой освен лека храна трябват и тренировки.

# 10
  • Мнения: 205
Тренировки добре - само че четох някъде, че не е хубаво да се товариш докато кърмиш, защото при по-интензивно спортуване от нас се отделят токсини, които първо нападат кърмата... А дали е вярно незнам.

# 11
  • Мнения: 319
Ако някой може да се пробва да не яде след 18 ч. Аз бях на такъв режим преди да забременея. Поддържат се нормални килограмчетата. Но сега нещо волята ми не я бива, а пък и един глад ме гони...

# 12
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз си хапвам всичко, но умерено. И плодове и зеленчуци. По много малкоооооо сладко. Упражнения правя сутрин вкъщи 10-15 минути. За 1 месец - 2кг. Остават още 2 килограма...

# 13
  • Мнения: 376
Аз не свалям въпреки ограниченията, така бях след първата бременност така съм и сега. Качвам по двайсет килограма  , половината свалям веднага другата половина като спра да кърмя. Това е положението , ще чакам нали е за доброто на детенце.

# 14
  • Мнения: 196
милички казвайте що е лека храна...(нали диетата на кърмачките изключва някои плодове и зеленчуци) и дали повечко секс помага  Embarassed
      От секса незнам дали се отслабва, но определено увеличава кървата. Това ми е наблюдението от последните дни  luvbed

Общи условия

Активация на акаунт