Отговори
  • Мнения: 207
TSH. FT4. FT3  са в норма ,но  ТАТ е 1/600 при норма под 1/10
                                                 МАТ е 1/1600 при норма  под 1/100
търся добър специалист........
моля който има същия проблем, да сподели с мен и да ми препоръча
добър ендокринолог

# 1
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
МСЦ "Медик"- в Красна Поляна -  д-р Илиева. От другата тема разбрах, че са доволни от тази ендокриноложка.
ТАТ ти е много завишен 60 пъти над нормата, а МАТ - 15 пръти, щом другите хормони са в нормата, жлезата функционира нормално засега.

# 2
  • Мнения: 207
много ти благодаря
незнам,притеснявам се ,защото отслабвам на тегло,имам нар . в цикъла ,косопад,сърцебиене и най -важното , пада ми кръвната захар,изпадам в хипогликемия,непрекъснато се тъпча със захарчета ....

# 3
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз от 12 години ходя при д-р З. Каменов - приема с направления и платено в МЦ Лора на ул. Позитано 10, тел. 980 80 65

Работи по принцип в Александровска болница. Много съм доволна от него!

# 4
  • Мнения: 207
Благодаря ти ,ще се обадя да запиша час.

# 5
  • Мнения: 207
irka , на моя приятелка преди 2 дни и откриха висок пролактин ,тя изпадна в паника,сега ще ходи на ямр в Русе,после трябва добър ендокринолог ,дали може и тя да се обърне към същия от АЛЕКСАНДРОВСКА.......

# 6
  • Мнения: 4 700
svetlan4eto , аz zа висок пролактин съм ходила при доц. Андреева в Бодимед и бях доволна от нея.  Peace

# 7
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
irka , на моя приятелка преди 2 дни и откриха висок пролактин ,тя изпадна в паника,сега ще ходи на ямр в Русе,после трябва добър ендокринолог ,дали може и тя да се обърне към същия от АЛЕКСАНДРОВСКА.......


Аз освен проблем със щитовидната жлеза - имам хашимото, което този лекар ми диагностицира и лекува вече толкова години, имам и Пролактином - висок пролактин и аденом на хипофизата, което пак той ми откри преди 5 години и почти излекува вече. И то го откри без въобще аз да имам оплаквания при един от редовните профилактични прегледи при него. Така че, отговора ми е ДА, може да се обърне към него при проблем с пролактина! Peace

# 8
  • Мнения: 4 700
irka, аz съЩо има пролактином. Моят аденом е 3 мм и преди 5 месеца пометнах, като причината може би е била, zаЩото спрях да пия всякакви хапчета преz бременността. Така поне ми каzа моят ендокринолог. Виждам, че имаШ две деца, zатова искам да те питам как ти протече бременността и вzемаШе ли някакви медикаменти? Ако искаШ може и на лични да ми отговориШ.  Благодаря ти.   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 797
Много добър ендокринолог е и д-р Цветанова от ВМА , тя е и завеждащ отделение.

# 10
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
irka, аz съЩо има пролактином. Моят аденом е 3 мм и преди 5 месеца пометнах, като причината може би е била, zаЩото спрях да пия всякакви хапчета преz бременността. Така поне ми каzа моят ендокринолог. Виждам, че имаШ две деца, zатова искам да те питам как ти протече бременността и вzемаШе ли някакви медикаменти? Ако искаШ може и на лични да ми отговориШ.  Благодаря ти.   bouquet

Писах ти на лични!

# 11
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Току ще си записах час при Каменов Peace
А само пролактина ли ако е висок може да се разчита на него?
Въобще не ми са ясни тези неща, а сега ме изпратиха на преглед и........малко се страхувам пък и искам да попадна на добър, защотот много се шашкам и ако нещо се обърка....

Общи условия

Активация на акаунт