Препоръчайте ми боя за коса с този ефект

  • 7 407
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 893
Здравейте...
Косата ми в момента е тъмно-червена, но искам да я боядисам почти до черно, възможно най-тъмното ...Нещо като цвета на фолк-певицата Преслава. Не искам да стои черно....а мн тъмно...
ще ми препоръчате ли марка и номер на боя, която отговаря на критериите ми?!

Благодаря!

И ще приложа снимки на Преслава, за да разберете какво точно искам:




Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 18:52 от СлеДи оТ СълЗи

# 1
  • Мнения: 348
На мен ми изглежда, че нейната е естествена. Някакси натурално стои. Все пак защо не идеш на фризьор заедно със снимката  Wink

# 2
  • Мнения: 893
На мен ми изглежда, че нейната е естествена. Някакси натурално стои. Все пак защо не идеш на фризьор заедно със снимката  Wink

Нейната е, да....Но и аз искам такъв цвят на косата...  bouquet
Надявах се вие да ми помогнете...

# 3
  • Мнения: 9
да цвета е super,ама по-добре недей да  правиш опити в къщи!!! съвета за фризьора със снимката е  newsm10!!!пък нали се сещаш,че много зависи каква ти е основата  ,зада постигнеш желания резултат

# 4
  • Мнения: 238
Palette Permanent Natural Colors,
цвета се води СРЕДНО кафяв,но се получава точно каквото го искаш-почти черно и много естествено   bouquet

# 5
  • Мнения: 144
И аз се бодисвам с Pallete тъно кафяв цвят и се получава това което искаш

# 6
  • Мнения: 2 759
                   Супер идея ми дадохте за следващия път, мерси   bouquet. А номерче има ли тази боя?

# 7
  • Мнения: 238
ще погледна по-късно или утре кутията,сега нямам възможност.
Но май беше 700.
Ако имат сайт,мога да покажа от там.   bouquet

# 8
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз се боядисвам с Garnier 100 color ,тъмно кестеняв номер 300.Много съм доволна от резултата и се получава точно това което е на картинката отпред,виж я в някои магазин и дано ти хареса.Успех в избора!

# 9
  • Мнения: 144
Номер не помня но пише-тъмно кафяв-става като естествен цвета и никой не знае че се боядисвам.Дори ми казват че имам много здрава коса Grinning

# 10
  • Мнения: 2 759
                    Ако може все пак драснете кои точно на Гарние, нещо не мога да ги скивна тия в квартала newsm78... Всички знаят, че ги има, ама на друго място ...

Общи условия

Активация на акаунт