устройство против комари за количка?

  • 2 514
  • 16
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Разбрах, че имало такива джаджи за количка против комари.
Някой има ли впечатления от тях и каква марка и от къде могад да се намерят?

# 1
  • Мнения: 814
  Сериозно ли има устройство против комари за количка? Не бях чувала до сега за такова нещо. Това е у-во наистина необходимо- комарите са такава напаст, че би вършило голяма работа. Ще следя темата Peace.

# 2
  • Мнения: 1 321
Днес видях върху една количка.Изглеждаше страхотно и много защитно за бебето.И аз искам да знам ако някой е наясно от къде може да се закупи такъв комарник. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Гледах едно на Чико води се преносимо да не би за него да става дума аз на една реклама го мернах.

# 4
  • Мнения: 2 818
Мрежа или уред? Мрежи гледах някъде... ама къде... в някой онлайн магазин за детски работи (не бяха скъпи).

# 5
  • Мнения: 1 321
Тази която аз видях беше мрежа.Не знам дали има уреди newsm78

# 6
  • Мнения: 5 228
С една  мрежа против комари си решаваш проблема 100 %, особено за малко бебе, което лежи в количката.

# 7
  • Мнения: 291
Със сигурност ЧИКО предлагат мрежа протива комари както за количка, така и за креватче. Но ако става въпрос за някакъв уред.... newsm78

# 8
  • Мнения: 24
За такова устройство за количка не бях чувала.Моята количка беше с комарник и наистина е много удобно.

# 9
  • Мнения: 1 555
Да, имам такова устройство за количка против комари на Чико е ! Напълно безвредно е за бебчетата, тъй като е на базата на звукови вълни, които гонели комарите, т.е. не отделя миризма ! Закача се на плата на количката и е с батерии/май несменяеми newsm78 /  Миналата година го купих за синът ни и да ви кажа, че определено има ефект, макар че съм го мазала и с спрея против комари на Чико ! Незнам само дали се продава в всички магазини, но си спомням че ние го купихме от магазина на Чико / в Лозенец /

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Става въпрос за такива джаджи
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3782
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2418
сега ги открих, но дали наистина са ефикасни newsm78
Иначе мрежа си имам и само веднъж до сега съм я слагала - не ми се вижда много удобна, трябва да я вдигам на 5 минути за да връщам бибката в устата Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 005
Да,има на Чико- преносимо устройство против комари,от 0 месеца се води,струва 22 лв.,мъничко е,бяло и става за количка

# 12
  • Мнения: 498
В Била има мрежи за колички против комари.Струва 8.99лв и си заслужава.А за устройство не бях чувала,но би било ефикасно сигурно!  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 251
Устройството изглежда ефикасно, поне си заслужава да се пробва. Записвам се, за да видя отзиви ако някой си го купи или пък го е ползвал. Живот и здраве и ние ще трябва да мислим вариант за справяне с комарите. Heart Eyes

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
За такова устройство сега чувам. Thinking
Мисля,че мрежата е по ефикасна и безвредна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт