Как тренираме в домашна обстановка

  • 5 292
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 331
здравейте на всички заинтересовани!  bouquet
реших да започна тази тема,защото самата аз правя упражнения вкъщи,но се оказа ,че нямам много идеи.затова си мисля,че можем да си бъдем от полза,като споделяме кой как тренира у дома. newsm78
ще започна първа.най-напред скачам на въже.първия ден издържах 5 минути,втория -10 минути и сега ги увеличавам с по минута на ден и вече съм на 13 минути.след въжето въртя обръч-около 5 минути и завършвам с 3 серии по 30 повторения коремни преси.правя това всеки ден,без почивка.има мнения,че трябва да се тренира 3 пъти в седмицата.как мислите? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 4 678
Има поне 30 вида коремни преси,ама по нета как да ви ги покажа? smile3515
А и не са ви нужни,ако искате тънка талия newsm53

# 2
# 3
  • Мнения: 1 069
Поци, моля те кажи, къде се продава дървен обръч! Аз където търсих, ме гледаха с насмешка.

# 4
  • Мнения: 4 678
Не знам,аз го имам от години
Абе може да не е дървен,но да е тежък newsm78
Имам идея;
Пластмасовия му направете допка,напълнете го с пясък и после запушете дупката,като разтопите пърче пластмаса със свещ Sick

# 5
  • Мнения: 4 380
Аз тренирам с комплекс упражнения от треньор специално за отслабване. Те се състоят от 3 части- 1 -крака, таз, дупе; 2-ръце, рамена, гръб, 3- корем. Между всяка има разтягания. Коремните преси са 3 вида- долни част, горна част и странични мускули. Целият комплекс е съкратен и бърз и е за 30 мин., но той има и по-пълна програма, която смятам да си взема по-късно.

# 6
  • Мнения: 2 331
и на мен ми казаха,че дървен не се продава вече и ме гледаха с насмешка!не стига,че съм на 100 години,а търся обръч,че и с претенции.ама,много важно! smile3534 newsm08
е,Поци,пак "трепеш" с инфо!  bouquet
а за показването-снимки.правиш ги и се снимаш.иначе не виждам как hahaha Joyидеята я откраднах от друга тема.със снимките ,де! Peace
идеята за обръча не е лоша.аз вече обмислям как да зарибя мъжа ми да ми го направи.но,като чуе и това,вече ще ме прати на лекар-психиатър. hahaha Joy smile3513

# 7
  • Мнения: 4 678
На работа ме смятат за луд,така че не ми се връзвайте много,много Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 2 331
абе,то май всички сме малко тряснати в главите,но като си постигнем резултатите,ще им натрием носовете на подигравачите smile3508 smile3533 newsm10
успех! newsm10
Поци,има ли значение как скачаме на въже-с двата крака едновременно,като ги редуваме,на един крак???натоварват се май различни мускулни групи?какво мислите и другите? newsm78
xenia, има ли начин да разясниш тези упражнения?или не могат да бъдат обяснени?а някакъв линк? newsm78

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 22:40 от sholio2000

# 9
  • Мнения: 4 678
Има различни начини за скачане Stop
Аз скачам по 5 начина,редувай ги . Peace
Различно натоварват.Даже правя кръстосване на важето на 1 крак ,но това е за напреднали,за да издържиш поне 20 мин #Crazy

# 10
  • Мнения: 2 331
както виждаш от написаното аз съм доста далече от напредналите,но целта ми е след 2 седмици вече да съм във форма,та събирам идеи.ама за това кръстосване на важето на 1 крак ще ми е нужно доста време...важното е да се стремим към нещо!благодаря и успех на всички!!!

# 11
  • Мнения: 2 956
Еми как тренирам...пускам диска с Тае-бото и почвам...30-40 мин...или от скоро 1 диск на Синди... пак към 40 мин. Вече незнам кое е добро за мен...обаче като нямам време и възможност за групови занимания или фитнес така ще е. Поне 2-3 пъти седмично гледам да подскачам нещо. Ама да застана в стаята и 40 мин да въртя обръч  Shocked незнам как ще стане- ще умра от скука.. не ,не  - просто няма да издържа и 25мин...рекорда ми е 15  Laughing
Ако е редовно - няма грешка. Но не винаги става номера...ей го сега детето болно беше...а като си е в къщи хич не ме оставя...та от тази седмица 1 ден само съм тренирала  ooooh!  Joy

# 12
  • Мнения: 2 331
Дика ,виждам,че имаш много добри постижения с килограмите! smile3501 това само с тези упражнения от дисковете ли го постигна,или си тренирала и нещо друго. newsm78

# 13
  • Мнения: 2 149
ето как поддържам аз фигура-сутрин започвам деня с йога, леки упражнения за събуждане:)) цял ден чистя, готвя обикалям из апартамента(големичък е)Simple Smile)следобед правя гимнастика-или си пускам двд с аеробика или степ,но не всеки ден,а и обикалям магазините много хаха-резултатът е 49 кг съм в момента а преди месец родих:))Това от мен:) Laughing

# 14
  • Мнения: 2 956
Нищо не съм тренирала друго. Миналата година 2-3 месеца редовно Тае-бо вкъщи (през ден да речем) , тази година тук от 1 месец насам уж тренирам,ама несериозна работа. Другата тренировка ми е единствено детето- след около 2 семици ще става на 2 годинки. Ама ако беше по-дивичка сигурно щях и някое и друго килце да съм смъкнала  Laughing хич не си давам зор.

Общи условия

Активация на акаунт