Какви обувки за спорт?

  • 785
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 380
Гледам много отдавна, а днес конкретно обиколих куп магазини в търсене на най-добрите и удобни маратонки за целта. Направо съм потресена- така и не успях да си открия нормални маратонки. Гледах най-луксозните маркови -никакъв Рибок, Найк-майк и прочее не ми хванаха око. Нямах изобщо претенции за цената- стига да са до 200 дол. Но...уви! Навсякъде някакви супер-грозни модели, абсолютно дървени и твърди маратонки, с изкуствено покритие, което със сигурност ще запарва и в този род.

Народе, кажете с какво сте обути когато спортувате! Praynig Модела ако може с картинка най-добре!
Някакъв продавач ми разказва истории, че било трябвало маратонката да е твърда. Да си гледа работата- аз твърди и тежки обувки през живота си не съм носила, а за спорт изобщо не си го представям.

В крайна сметка си купих някакви маркови гуменки за 60 дол. и  се поуспокоих, но искам нормална, супер-ортопедична и гъвкава маратонка. Има ли такива? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 4 678
В началото късах гуменки и маратонки(особенно на пътеката)за 3 месеца -чифт smile3512
Сега тренирам бос,и добра зонова терапия се получава на ходилата newsm10
Ако не ви правят проблем във фитнеса ,тренирайте боси  bouquet

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 22:18 от Поци

# 2
  • Мнения: 4 380
Леле Поци, ти ме уби. Shocked Нямам намерение да ги късам гуменките. Blush Те са готини, със златни надписи целите.... Laughing И боса пак няма как да тичам по корта.

Хайде народе, казвайте каква е модата в спортната обувка и на какво трябва да се обръща внимание, така че първо и най-важно да е удобна, и не на последно място разбира се, издържлива. Thinking

# 3
# 4
  • Мнения: 4 380
Ами не знам. Такива няма в спортните магазини при нас- само маркови. Но като гледам на външен вид приличат на това което гледах, а то беше много дървено и тежко. newsm78 Продавачът пита за какво ми трябват. Едни били за тичане, други за упражнения, трети за баскетбол и т.н. Май за всеки спорт си има някакъв модел. Но най-интересното, че всички са дървени и запарващи на външен вид. Най-много да са с някаква мрежичка отгоре, която също е някаква синтетична и не мисля, че вентилира нещо. newsm78 Ето така примерно:

# 5
  • Мнения: 4 678
 Няма за спорт ,а зависи на теб ,какво ти пасва doh
Много хора тренират с маркови,а не са за тях подходящи yes
Трябва да намериш твоята обувка smile3521

# 6
  • Мнения: X
аз  също тренирам боса от 10 дни
от жегите въпреки климатика получих големи мехури по стъпалата, та не мога да си обуя обувките
иначе тук има страшно много модели за трениране
http://stadium.se/

Общи условия

Активация на акаунт