Въпрос за АМ Фризовом?

  • 611
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Дъщеря ми беше на Фризовом от първите си дни, преди една седмица реших да й сменя млякото с Фризо 2 - изпи цялата кутия и се чудя, дали вече мога да мина на Фризо 3 и колко време да продължа с АМ.
За сега й давам само сутрин, защото не иска никаква друга закуска.
Дали е по - полезно да остане на АМ, не иска кисело мляко, прясното го яде само в кремове и грис. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 7 640
Аз се спрях на Фризо2 Grinning, не виждам смисъл от неадаптирано парфюмирано детско мляко.
Минах на Нидо за приготвяне на десерти, удобно е и винаги имах мляко под ръка. Но моите течно мляко- в шише не пиеха може би откъм 10 мес. възраст.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Тери все още си пие Фризо 3 сутрин/за закуска/ и вечер.Започнах го когато навърши 1г.Кисело ядем за следобедна закуска,а с прясно нищо не и правя още.Яла е от кухнята кремчета,но не повече от 10-12 пъти/за 8 месеца кухня/.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Давам Friso 2 сутрин, друго не иска.
Мисля да го давам максимално дълго време...доката не го откаже по собствено желание.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви, тя също не иска да пие от шише и затова го пие с лъжица Rolling Eyes
Фризо 3 не е ли АМ, аз дори не прочетох какво пише Thinking

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Бубс,спокойно може да и даваш Фризо 3 PeaceАз,не мисля скоро да и давам кисело мляко,защото наш приятел е собственик на "Елена" и долу-горе знам за какво става въпрос,а продуктите за деца минават под  по строг контрол!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
 Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт