МРЪЪЪЪЪН или за абсурдната клавиатурна подредба на Vista-та

  • 2 328
  • 41
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
Е не мога да се сдържа!
От два дни съм с тъпата Виста и 5 реда ги пиша и поправям по 10 пъти!!! Що за тъпанари от института по българистика са предложили тази абсурдна подредба на фонетичната кирилица за Windows Vista???
За който не се е сблъскал (а пък предстои-така или иначе)- W, което досега си беше В е Ш-защото графично си приличали буквите молч  ви се!!!!(ето пааааааааааааак!!!-това трябва да е ЯЯЯЯЯ! )
Буквата преди Я още я търся!
Ужасно се нервирам!
Ако някой знае измислен crack или някаква програмка,с която да си ползвам старата фонетична подредба- Бирата е от мен!
Дотогава- бира за Мама и Тати за бутона "Проверка правопис"
Почнах леко да свиквам-сядам на лаптопа-там е XP и пак трябша да се пренастройвам!
Моля в близките дни-не ми се сърдете когато вместо В  пиша Ш, вместо Я-Ч, вместо Ш-Я и т.н.
Оплаках се Confused

# 1
  • Мнения: 75
Изслушах те!
Съчувствам ти!
Дано ти е олекнало сега Wink Peace

# 2
  • Мнения: 13 512
Е не мога да се сдържа!
От два дни съм с тъпата Виста и 5 реда ги пиша и поправям по 10 пъти!!! Що за тъпанари от института по българистика са предложили тази абсурдна подредба на фонетичната кирилица за Windows Vista???
За който не се е сблъскал (а пък предстои-така или иначе)- W, което досега си беше В е Ш-защото графично си приличали буквите молч  ви се!!!!(ето пааааааааааааак!!!-това трябва да е ЯЯЯЯЯ! )
Буквата преди Я още я търся!
Ужасно се нервирам!
Ако някой знае измислен crack или някаква програмка,с която да си ползвам старата фонетична подредба- Бирата е от мен!
Дотогава- бира за Мама и Тати за бутона "Проверка правопис"
Почнах леко да свиквам-сядам на лаптопа-там е XP и пак трябша да се пренастройвам!
Моля в близките дни-не ми се сърдете когато вместо В  пиша Ш, вместо Я-Ч, вместо Ш-Я и т.н.
Оплаках се Confused
и на Вистата ли било така? Аз на таблета си имам такъв проблем и побеснявам. Там съм с Windows XP tablet. -къде ли  не търсих, не мога да намеря лек. И после като седна на лаптопа- пиша пак с грешки като на таблета,много гадно. така че-ако намериш илач- да ме светнеш!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 210
STORM-и мерсаж Hug Laughing, сега ако и хакер да реши проблема намериш-цена нямаш Simple Smile
Мондич-ще ти пиша, ако намеря нещо Simple Smile
(абе има и смях в цялата работа-току що написах "ще ти пия Joy Joy" и куп други глупости се получават, което ме подсети за един уникален разказ на Джон Ленън- "Ариминта помиярката"-превивала съм се от смях на него-ще го потърся да го постна Simple Smile

НАМЕРИХ ГО-(сега не ми е толкова смешен, ама преди 10години го четохме на глас на един купон и наистина ревах със сълзи Simple Smile )
http://www.hulite.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=831

# 4
  • Мнения: 13 512
е,мен пък ме цитират в Бисирити.... Joy

# 5
  • Мнения: 75
ЕМИ,хакерството ми е като алкохола - нищо не разбирам от него  Wink
В спама има един симпатяга,100ян,той помага чат-пат при такива компютърни проблеми.
Мисля, и Марчето съм я чел някъде да дава съвети...

# 6
  • Мнения: 2 849
ЕМИ,хакерството ми е като алкохола - нищо не разбирам от него  Wink
В спама има един симпатяга,100ян,той помага чат-пат при такива компютърни проблеми.
Мисля, и Марчето съм я чел някъде да дава съвети...
И аз се нареждам в тези тема за Вистата !Полудявам ,дано някой се намери с помощ . Peace

# 7
  • Мнения: 313
Това:
http://ourworld.compuserve.com/homepages/paulgor/mod_e.htm#XP
би трябвало да помогне. С ХР работи 100%, но не съм го пробвал с Виста.

# 8
  • Мнения: 3 835

 Joy Joy Joy

Тая тема обещава да е много интересна, развесели ме рано сутрин. Mr. Green
Еми, извинявай, че се смея, ама ми е смешно, каква тема си пуснала в 01:09ч.. Иначе ти съчувствам естествено, проблема е много неприятен.Hug
А по повод разказа, не се сдържах и аз да пусна един:

http://www.hulite.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2189

 Joy


# 9
  • София
  • Мнения: 2 210
Zhivko, много ти благодаря! Ще го пробвам днес.
Теди-  bouquet  bouquet Heart Eyes
Нещо безсъние ме е налегнало, затова в 1,09 Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 072
БДС! БДС! БДС! Ш`са научите вие.  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 5 877
Ехаааа, ами ако наистина пропишеш като Джон Ленън?
Върхът!
Аз харесвах това за Шерлок Холмс ("Елементарно, Уотсън, гледал съм филма"), за човекът, дето си имал израстък на главата и си дружал с него, за мухления мъж и за Араминта, разбира се.
Аста ла виста!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 210
Мдааам. Най-готиното е като се убедиш, че сходните ти души няма да те оставят на гнева  Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 220
БДС! БДС! БДС! Ш`са научите вие.  Twisted Evil

Да бе да.Е са ш'са занимавам с безмозъчното БДС,
аз да не съм някоя машинописка от социалистическа България.

Мисля че това ще помогне и при скапаната Виста

http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=10898

# 14
  • Мнения: 5 877
Ай. Сега се почувствах като безмозъчна машинописсска,
а не съм,
повярвайте  Laughing

Еми, не се оставяй на гнева. От него няма полза, ако виновникът не е наблизо да отнесе един тиган по главата Simple Smile
Твори смело!

Общи условия

Активация на акаунт