Тестове за овулация и цена?

  • 30 871
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Момичета, и този месец се разочаровах.  newsm61 smile3515. Трябваше да ми дойде в петък, закъсня ми един ден. Тъкмо се зарадвах, че може да е станало нещо, но ми дойде в неделя. Досега не съм ползвала тестове за овулация. Бихте ли ми казали какви марки сте ползвали и на каква цена?Чувала съм за ову тестове на клиър с тест за бременост вътре. Ако сте доволни от тях пишете?Иначе в библиотеката ще прочета подробности за употребата.Благодаря за мненията.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Clear ovu - 5 теста за овулация и един за бременност около 10 лв, при мен тестовете за ову показваха вярно.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз използвам Клиър Ову- в кутийката са 5 теста + 1 бременен, купувам ги за 8.87лв
Но като че ли не се оправям много с тях или не ги използвам както трябва....защото не мога да видя 2 чертички....
Късмет ти желая!  bouquet

# 3
  • Мнения: 8 905
Аз използвах същите.
Единия месец не ми отчетоха нищо, защото явно съм ги направила в неподходящите дни. На другия месец обаче ми отчетоха ову на 18-19 ден.
Този месец мисля пак да си взема.

Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 789
Утро, ти мила, как ги използваш? Аз ги правя вечер след 20ч, като се старая 3 часа преди това да не съм пишкала....този месец ще съм по-стриктна! Peace

# 5
  • Мнения: 112
И аз използвам Clear ovu от няколко месеца. Сега, колко вярно ми показват... незнам, защото единствено на тях разчитам и по тях си следя овулацията. Всеки месец виждам 2 чертички към 18-20 ден, но незнам дали наистина отчитат точно. Все пак, разчитам на тях!
Късмет!

# 6
  • Мнения: 8 905
Аз също ги правя надвечер - като се прибера от работа - към 18 ч.   Все по едно и също време. И също, както пише на опаковката, гледам 3-4 часа да не съм ходила до тоалетната. Много е трудно обаче това.... поне на мен. За целта половината ден не пия никакви течности, а никак не е полезно.

Вили, ти колко месеца си правила тестовете? Да не би да ги правиш в неподходящите дни?
Защото, както писах, единия месец не си засяках ову и се бях шашнала, но на следващия месец си купих две опаковки и почнах да тествам от 10-11 ден, всеки ден. Засякох си чак на 18-19 ден. Явно имам късна ову и предния месец съм я изпуснала.

Този месец ще ги използвам за трети път!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 789
Утро, ползвах ги 2 месеца, като миналия ги спрях, защото хванахме О на УЗ
Този месец ще ги започна по-отрано, но това с неходенето до тоалетната....голяма мъка ми е, защото като не пия вода и ми става едно такова, изморено и зашематено....

# 8
  • Мнения: 3 370
аз имам едно календарче, което показва според това, колко ти е дълъг цикъла, кога да се започне с тестовете за овулация.ако ви представлява интерес, мога да го постна тук  Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 023
аз имам едно календарче, което показва според това, колко ти е дълъг цикъла, кога да се започне с тестовете за овулация.ако ви представлява интерес, мога да го постна тук  Simple Smile

Пускай го.

# 10
  • Мнения: 3 370
продължителност на цикъла    ден за начало на тестването
21 дни                                                       6-ти ден
22 дни                                                       6-ти ден
23 дни                                                       7-ми ден
24 дни                                                       7-ми ден
25 дни                                                       8-ми ден
26 дни                                                       9-ти ден
27 дни                                                       10-ти ден
28 дни                                                       11-ти ден
29 дни                                                       12-ти  ден
30 дни                                                       13-ти ден
31 дни                                                       14-ти ден
32 дни                                                       15-ти ден
33 дни                                                       16-ти ден
34 дни                                                       17-ти ден
35 дни                                                       18-ти ден
36 дни                                                       19-ти ден
37 дни                                                       20-ти ден
38 дни                                                       21-ви ден
39 дни                                                       22-ри ден
40 дни                                                       23-ти ден

# 11
  • Мнения: 304
Моми4ета като сте хванали темата с тестовете за Ову да ви се опла4а  smile3516 В на6ия малък град има няколко аптеки НО САМО В ЕДНА има6е тестове и то само 1  newsm61  А като питах в друга аптекарката взе да гледа едно у4удено  #Crazy и ме пита и такова ли имало ве4е  #2gunfire
Мисля да си поръчвам от другия месец ( дано не се наложи де )

# 12
  • Мнения: 39
Мисля и аз този месец да почна с тестовете. Ползвал ли е тази таблица.Аз мислех на десетия ден да почвам. А тук е посочено при 28-дневен цикъл на12-13

# 13
  • Мнения: 3 370
Мисля и аз този месец да почна с тестовете. Ползвал ли е тази таблица.Аз мислех на десетия ден да почвам. А тук е посочено при 28-дневен цикъл на12-13
ми на тази таблица е посочено да се започне тестването на 11-тия ден при 28 дни цикъл.а на 12-13 ден вече може да ти отчете, че си в овулация.  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 8 905
Олеее, ами аз трябва днес да почвам с тестовете. Без малко да пропусна.
13-ти ден ми е. При цикъл от 30 дни, даже последния ми цикъл е бил 28 дни.

Обаче много се притеснявам. Последния месец си пусках хормони и ми изкараха супер висок тестостерон. Който, ако не е лабораторна грешка, би следвало изобщо да нямам ову.... А съм си засичала с тестове преди няколко месеца.

Оф....
Много ме е страх....
Стискайте ми палци, моля ви!

Общи условия

Активация на акаунт