А честит ви Брезидент!

  • 2 190
  • 53
  •   1
Отговори
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Другарят Буш - както е по-прието да ги наричаме доскоро посещавалите ни официални лица - кацна необезпокояван от нищо на софийското летище за радост на съседи, съотечественици и на цялата родна и американска общественост.
Преспа, похапна, изпишка се няколко пъти, послуша родни ритми и правителствени захвалвания и след като причини един куп неудобства на столичани и гостите на големия град, сега си отива - нахранен, изпразнен (от обещания) и изморен.
Как ви се отрази това посещение на нервите, ритъма на живот и на... скуката (от рутинното ежедневие)?
Айде, честито ви посещение на Брезидент (по-кратко е от Президента Буш) и до нови срещи и... нови мерки за сигурност. welcome

# 1
  • Мнения: 2 550
айде стига с тоя Буш де  Tired

# 2
  • Мнения: 5 539
Не бързай, денят още е пред нас и Буш не си е тръгнал Sunglasses
Доколкото разбрах, щял да посети Историческия музей и Студентски град /???/

# 3
  • Мнения: 2 891
Сигурно иска да обере цветът на нашата интелигенция  Whistling

# 4
  • Мнения: 4 473
Не бързай, денят още е пред нас и Буш не си е тръгнал Sunglasses
Доколкото разбрах, щял да посети Историческия музей и Студентски град /???/

И някакво училище във Факултета (???) Tired

# 5
  • Мнения: 3 740
Не бързай, денят още е пред нас и Буш не си е тръгнал Sunglasses
Доколкото разбрах, щял да посети Историческия музей и Студентски град /???/

И някакво училище във Факултета (???) Tired


От Факултета се интересува Сорос, не Буш.

# 6
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Цитат
Как ви се отрази това посещение на нервите, ритъма на живот и на... скуката (от рутинното ежедневие)?
Никак. Ама това сигурно щото не живея в София.

# 7
  • Мнения: 2 070
Искам да ви кажа, че подходих особено стратегически днес и стигнах до работа за полвин час - хванах си тролей двойка до петте кюшета, улиците празни, няма трафик, чудно. Шума  от коли в центъра изобщо го няма, малко съботно-неделно ми се струва. Тия дето минават по Сливница и ОколоМръсното, както и другите заобиколни сигурно имат нужда от валидол...

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Не бързай, денят още е пред нас и Буш не си е тръгнал Sunglasses
Доколкото разбрах, щял да посети Историческия музей и Студентски град /???/
Уф, само ще мине през Студентски град - щял да ходи в Американския колеж Simple Smile Ама гледайте да не минавате по южната дъга на околовръсното следобяд - поне така казаха по битивито Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
На мене чудно ми се отрази посещението. Стигнах до работа за 5 минути. На Каблешков нямаше задръстване Shocked Изумена съм просто...По-често да идва другарят...

# 10
  • Мнения: 4 473
Не бързай, денят още е пред нас и Буш не си е тръгнал Sunglasses
Доколкото разбрах, щял да посети Историческия музей и Студентски град /???/

И някакво училище във Факултета (???) Tired


От Факултета се интересува Сорос, не Буш.

 Mr. Green Мерси за поправката, ама нали все за "бедни" хора става въпрос, та... Whistling

# 11
  • София
  • Мнения: 1 103
Никак не съм доволна от посещението на Буш. По негова вина изгорях с едно билетче. Качвам си се аз сутринта на трамвая и като примерна гражданка веднага си дупча билетчето. Да ама трамваят не тръгва на където трябва ами ватманката казва че ще завива по посока Орландовци та който е към центъра да слиза. В крайна сметка тръгнах пеша и си направих една приятна сутрешна разходка и изпразнения център и даже видях кортежа.
Но кой питам аз ще ми възстанови билетчето ?

# 12
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Голям Праззз Буш  smile3534

# 13
  • Мнения: 47 981
аз пък да ви разкажа как едва се качих в един раздрънкан , направо разпадащ се 76 на плиска, и приятно изненадана от факта че наистина бързо  се придвижих през центъра към гоце делчев, където работя, даже срещнах една колежка, и изведнъж рейса вместо да завие по костенски водопад след южния парк, взе че  продължи към красно село, и ние с колежката  Shocked
а шофьора вика" добре де, ще ви закарам където искате, ама накъде върви 76?" и целия рейс  #Crazy
оказа се че са оуснати извънредни коли, и човека не е карал по тази линия и към края му се губи маршрута, но ни закара де, много готин беше... ooooh!
иначе е много приятно когато няма задръстване около орлов мост, стадиона и НДК Party

# 14
  • София
  • Мнения: 6 064
А, по "Сливница" беше някакъв ужас, шмугахме се из пресечките в търсене на незадръстен маршрут... Confused

Общи условия

Активация на акаунт