Рецептите на Ванга

  • 2 137
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Искам да намеря книгата с рецептите на баба Ванга, но незнам нито издателството кое е, нито я намирам в нет пространството. С две думи все удрям на камък. Една мама ми изпрати част от тях, но продължавам издирването. Ако някой може да помогне с инфо или друго ще съм изключително благодарна, а ако трябва и нещо друго Wink

# 1
  • Мнения: 66
ще се радвам и аз да пуснете тук тези рецепти, ако някой ги има.
аз съм си преписвала някои рецепти при различни здравни проблеми - с билки;
 за такива рецепти ли става въпрос или за други?

# 2
  • Мнения: 2 070
Аз ги имам, много тънка книжка, мога да ви ги преснимам и да ви ги дам... Или да ви ги дам да си ги преснимате - според зависи дали ще мога да ползвам служебния ксерокс нелегално.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 070
Отделно във всички книги за Ванга ги има изборени въпросните неща, те са две три най--разпространените книги за нея.

# 4
# 5
  • Мнения: 3 370
аз имам книгата на Ванга с билкови рецепти.кажете коя конкретно ви интересува и ще я напиша  Simple Smile
а аз търся календара на Ванга (по точно някаква таблица), по който се определя пола на бебето. някой може ли да ми помогне?  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7
Всички рецепти на баба Ванга са тук http://www.vanga.info/prescriptions.html

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 274
Злато сте!  Hug  Много благодаря!  Heart Eyes
За календар на Ванга за изчисляване на пола не съм чувала, но знам, че има някакъв начин за смятане. Проблемът е в това, че идея си нямам как става  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт