кафе и кърмене?!?

  • 657
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Момичета,кажете ми вреди ли кафето при кърмене?Защото ми се пие кафееееееееее......... Coffee  kaffeetrmker_2

# 1
  • Мнения: 1 117
Е по принцип е поръчително да се избягва кофеина като се кърми , но аз си позволявам по едн малко слабо кафенце сутрин след като накърмя , защото иначе съм като цапната през целия ден и започва ужасно да ме цепи главата Simple Smile

# 2
  • Мнения: 10 983
Пия по 2 слаби тип 2 в 1 - сутрин и следобяд. Бебунката не е станала по-нервна от тях.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182625.0

# 4
  • София
  • Мнения: 672
Педиатърката от болницата каза, че кафенце може да се пие след кърмене, тъй като то се изпишквало за 40 мин. Добре е все пак да не е нес. Аз си пийвам когато ми се пие (през ден-два) по едно слабичко. Е, имам малко угризения след това, но не съм забелязала някакво въздействие върху бебчо.

# 5
  • Мнения: 851
Ох, мнооого позната ситуация Mr. Green. Докато малката стана на 5-6 месеца пиех едни крушови чорби Mr. Green тип безкофеиново кафе, капучино и половин пакетче 3 в 1. Голяма гадост, ама както със всичко човек свиква. Мойта се влияеше от кафето и не смеех да пийна, пък и аз обичам голяма чаша силно кафе от кафеварка! С други думи убиец на сън  hahaha И затова чака сега си пия, защото вече не й се отразява. Но варианта с безкофеиновото не е лош да знаеш! Успех и кураж сестро Flutter

# 6
  • Мнения: 3 092
Моля те , пусни търсачка.Тази тема много пъти е обсъждана  Peace

# 7
Освен, че ме разсънва, обичам да пия кафе!  И аз първите 4-5 месеца пиех или безкофеиново, или мно-о-го рядко, докато един ден не се престраших и установих, че на човека не му се отразява - изобщо не промени поведението или режима си. Съветът ми е - опитай и наблюдавай детето. От толкова неща сме се лишили /доброволно, естествено/, че изпиването на 1-2 кафета на ден на мен ми действа положително не само физически, а и на психиката - като един вид реабилитация и препратка към нормалния живот. "Прекаленият светец и богу не е драг"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт