Парис Хилтън в затвора

  • 1 273
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 032
Парис Хилтън напусна с писъци (не били честно, извика тя) съда в Лос Анжелис, след като й казаха, че трява всъщност да си отлежи и останалата част от 45-дневната присъда.

Ранното й освобождаване, уж на медицинско основание, предизвика огромното възмущение на много хора. Тълпата пред офиса на съдията май търсеше някой да линчува.

Мислите ли, че с това (връщането й в затвора) се постигна справедливост? Смятате ли, че това е краят на въпроса дали Парис ще си отлежи присъдата?


# 1
  • Мнения: 545
Какво е направила Париската пак? Наркотици? Набила е някой?...

Не чета редовно пийпл вестите, даже хич... Whistling

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Щях да падна от седалката във влака, когато прочетох, че я бяха пуснали, защото много плачела и т.н. Това че има пари, не я прави по-различна гражданка. Ако не я бяха върнали в затвора, аз на мястото на американците, щях да протестирам до дупка.

Няколко пъти карала без книжка.
Толкова ми е противна и защо ни занимават с нея  newsm78 newsm78 newsm78

# 3
хихихи 4естно казано все ми тая ... какво ли има зад цялата тази какафония .... реклама?? някой иска да покаже, 4е законите са равни за вси4ки  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 388
Толкова ми е противна и защо ни занимават с нея  newsm78 newsm78 newsm78

И на мен!
Направо ми омръзна да ни занимават с  нея всеки ден по новините  Twisted Evil Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 3 521
Стана ми ужасно антипатична с теzи тръшкания, не вярвам че ще остане до края на присъдата си в zатвора, обаче давам голям плЮс на Наоми, zа това че намлати прислужницата си и с чест и слава си иzживя обществено_полеzния труд, на които я осъдиха.

# 6
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Няколко пъти карала без книжка.

Не просто е карала без книжка, ами е била и пияна. След като и отнемат книжката за каране в нетрезво състояние и с превишена скорост, тя отново го прави- минава през съд, глобяват я и и отнемат книжката за по-дълъг период, но явно на нея не и пука и я хващат за трети път. Е, направо си изпроси затвора.

# 7
  • Мнения: 2 032
Какво е направила Париската пак? Наркотици?


Първо е карала пияна, взели са й книжката (така да се каже) и след това сая хванали, че кара без книжка.

# 8
  • Мнения: 7 605
Толкова ми е беzрали4на, 4е няма и на къде. 

А таzи тема zаЩо е пусната тук, а не в клюкарника?  newsm78

# 9
  • Мнения: 2 032
Стана ми ужасно антипатична с теzи тръшкания, не вярвам че ще остане до края на присъдата си в zатвора.

На мен кокошката Парис ми е ирелевантна, но ми е интересно как местното правосъдие ще запази своето достойнство под натиска на родителите й, хора с пари и влияние, които например веднага намериха психолог да напише трагикомичен доклад, да я пуснат.

Като прочетох как съдията тропнал с крак обаче (шерифът, дето я пуснал, случайно забравил да каже на съдията, въпреки изричните бележки да не се намалява присъдата), се обнадеждих, че може и да има запазване на приличието.

# 10
  • Мнения: 545
Какво е направила Париската пак? Наркотици?


Първо е карала пияна, взели са й книжката (така да се каже) и след това сая хванали, че кара без книжка.



Мхммм, нищо учудващо за богати и разглезени кукли...
Мисля, че има много по-важни работи за уреждане по света..
Да става, каквото ще с нея..

# 11
  • Мнения: 2 032


Мисля, че има много по-важни работи за уреждане по света..



Има, има, така е. От 99% от темите ни тука има по-важни неща.  Mr. Green
Но това е интересен казус. Въпрос на принцип доколко хората са равни пред закона. Говоря за Америка, все пак.

# 12


Мисля, че има много по-важни работи за уреждане по света..



Има, има, така е. От 99% от темите ни тука има по-важни неща.  Mr. Green
Но това е интересен казус. Въпрос на принцип доколко хората са равни пред закона. Говоря за Америка, все пак.

Алиса, неЩо ми намирисва оба4е, прекалено много Шум се вдигна. Къде е истината? Кой дирижира вси4ко? Каква е целта? 

# 13
  • UK
  • Мнения: 1 334
Парис ще пише дневник за престоя си в затвора срещу някой и друг милион. Целта е да се вдигне малко шум преди премиерата  Grinning
Чудя се няма ли някой закон, който да ограничава присъствието на подобни недоразумения в медиите, това би било истинското наказание  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 2 032


Алиса, неЩо ми намирисва оба4е, прекалено много Шум се вдигна. Къде е истината? Кой дирижира вси4ко? Каква е целта? 

Шумът идва първо от жълтата преса, за тях това е лесно запълване на страниците.
Като девойката излезна след 3 дена, шумът се увеличи, много хамериканци може би са си казали, защо ли пък законът не я третира като равна.

Ти пък, кой дирижил всичко?   Mr. Green Зависи кой питаш. Ако питаш в  "Дом и семейство", ще ти кажат-Господ, разбира се. Ако питаш в Клюкарника, сигурно ше получиш отговорът, че световната империалистическа конспирация ги движи. Аз не знам.

Общи условия

Активация на акаунт