Къде в лозенец...?

  • 2 429
  • 10
  •   1
Отговори
Здравеите,
скъпи мами!
Интересуваме един въпрос, както миналото лято така и това.
Къде по нашето черноморие, може да се отиде с дете и да има вкусна и прясна храна.
Искам да ви помоля, ако някои които знае за лозенец- зеведение или ресторанче.
Благодаря, предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 177
На нас миналото лято най-много ни хареса в ресторант "Старата къща" - има разнообразна кухня и готвят много вкусно. Подходящо е и за обяд, и за вечеря, само че за вечеря трябва да си направите резервация, иначе е пълно  Simple Smile
Намира се на улицата, където е х-л "Славяни", този линк се надявам да ти помогне.

http://www.v-lozenets.info/show.php?action=show_adv&adv_id=718

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
На нас миналото лято най-много ни хареса в ресторант "Старата къща" - има разнообразна кухня и готвят много вкусно. Подходящо е и за обяд, и за вечеря, само че за вечеря трябва да си направите резервация, иначе е пълно  Simple Smile
Намира се на улицата, където е х-л "Славяни", този линк се надявам да ти помогне.

http://www.v-lozenets.info/show.php?action=show_adv&adv_id=718


   Peace Подкрепям,само че трудно се намират места. Sad

# 3
Давай смело на Лозенец е супер за семейство съсъ дете/деца....има места на които може да се хапне...,,Лагуна",там също готвеха добре...,,Старата къща",,При Радо,едно хотелче имаше на което ползвахме само ресторанта....  chef...селцето не е голямо така че имаш време да пообиколиш и да разгледаш....приятна почивка Sunglasses

# 4
  • Мнения: 528
Вчера се прибирам от Лозенец, в "Старата къща" готвят все така вкусно и персоналът е страхотен, усмихнати, любезни, мили.
Това ресторантче го препоръчвам с две ръце  Hug

Пълната му противоположност е "Л aгунa", готвят ужасно, много са бавни, за една салата чаках 45 минути, персоналът е нагъл.  Могат да ти скъсат нервите и да ти развалят почивката.

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 11:30 от daniela_jd

# 5
  • Мнения: 102
в кой х-л бяхте,daniela jd,ако не е тайна?Ние още се чудим в кой да резервираме.Аз се колебая м/у х-л Дамянов и Алпина....

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние сме резервирали за Алпина. Досега не сме ходили в Лозенец, така 4е всяка информация е добре дошла Simple Smile

# 7
  • Мнения: 528
в кой х-л бяхте,daniela jd,ако не е тайна?Ние още се чудим в кой да резервираме.Аз се колебая м/у х-л Дамянов и Алпина....


В Лозенец се озовахме без резервация. Намерихме едно семейно хотелче, на центъра, съвсем ново, даже му бяхме първите гости Grinning
Апартамент-50 лв, две отделни стаи, всяка с климатик и балкон. Стаите не са големи, не е лукс, но пък новичко и чисто. Ако искаш може да дам координати.

# 8
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
в кой х-л бяхте,daniela jd,ако не е тайна?Ние още се чудим в кой да резервираме.Аз се колебая м/у х-л Дамянов и Алпина....


В Лозенец се озовахме без резервация. Намерихме едно семейно хотелче, на центъра, съвсем ново, даже му бяхме първите гости Grinning
Апартамент-50 лв, две отделни стаи, всяка с климатик и балкон. Стаите не са големи, не е лукс, но пък новичко и чисто. Ако искаш може да дам координати.



И аз искам координати, ако може Simple Smile
Благодаря
  bouquet

# 9
  • Мнения: 9 903
и мен ме интересува това хотелче в Лозенец, моля за координати.

# 10
  • Мнения: 1 426
единственото свястно място което знам в Лозенец е хотел Мерелин http://www.hotelmerlin-bg.com/

Общи условия

Активация на акаунт