Тоалетно мляко за почистване на грим

  • 4 947
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Вие какво ползвате? От кое сте най- доволни?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 949
Ползвам лосион за сваляне на грим на Орифлейм. Много съм доволна, преди винаги имах проблеми със триенето на спиралата (напластявам доста), но сега вече не. Препоръчвам го.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
сега ползвам тоалетна мляко на L'oreal за суха кожа, но след като ми свърши мисля да го сменя...ще следя темата Peace

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
Само български!
Най-хубаво почистват!

# 4
  • Мнения: 661
Само български!
Най-хубаво почистват!
Кои по-точно?

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
"Па-па", на "Ефтерпа" и едни други в малки шишенца с билки, на които не знам марката.
И от българските не ми пари на очите!

# 6
  • Мнения: 1 951
Аз предпочитам мокрите кърпички. Много ми е нежна кожата и памука с тоалетното мляко направо ме дере.

# 7
  • Мнения: 1 282
Аз предпочитам мокрите кърпички.

 Peace И аз вече използвам мокри кърпички. Много по-лесно се сваля грим с тях. Яд ме е ,че не съм ги ползвала по-рано. А и другото, което им е хубаво, че не парят на очите!

# 8
  • Мнения: 5 228
Нивеа. Но предпочитам гел за дегримиране, пак Нивеа, синият.

# 9
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Мокри кърпички. Наскоро офталмолог ми изписа една течност за почистване на очите, която сваля включително и грима. С флакона в кутията си има и кърпички за ползването му.

# 10
  • Мнения: 205
За очи напоследък използвам само едни... Confusedнезнам точно как се казват-лосиони ли, що ли, едни такива течни, като водичка. Ползвала съм на Гарние и на Лореал. И двата са еднакви, не парят на очите и почистват лесно. Струват около 5-6 лв. Тоалетно мляко ползвам на Гарние-зелено.

# 11
  • Мнения: 22 427
Виши, а в момента имам Клинианс. И от двете съм доволна.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
За очи напоследък използвам само едни... Confusedнезнам точно как се казват-лосиони ли, що ли, едни такива течни, като водичка. Ползвала съм на Гарние и на Лореал. И двата са еднакви, не парят на очите и почистват лесно. Струват около 5-6 лв. Тоалетно мляко ползвам на Гарние-зелено.
И аз така.ДАже откакто ползвал лосионите за очи,почти не прибягвам до тоалетното мляко.
Иначе и двете са ми на Гарние.

# 13
  • Мнения: 5 362
А от кои мокри кърпички сте доволни?Коя марка?

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
В момента Авен за чувствителна кожа, става и за очи - много съм доволна  Party не люти , много е нежен и приятен , преди съм ползвала гарние, виши, ла рош и дева. Но този ми е фаворит за сега . 
А от кои мокри кърпички сте доволни?Коя марка?
Кърпички за сваляне на грим препоръчвам гарние  Peace

Общи условия

Активация на акаунт