Слънцезащитен крем с минерален филтър

  • 2 184
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 547
Искам да купя слънцезащитен крем или лосион за тяло с минерален филтър, подходящ за дете на 1 год.
Гледах  Seba med, Clorane, Avene, Eucerine,но съвсем се обърках...
Моля за съвет.

# 1
  • София
  • Мнения: 847
Аз тази година се спрях на Юсерин - с минерален филтър е, спечелил е и някакви награди...
В продължение на две години ползвах за дъщеря ми и Ла Рош Позе - също много хубав, тя е с атопичен дерматит, много добре й понасяше, беше си супер, но реших да разнообразя.
Винаги вземам на спрей - много лесно се нанася, особено на морето, когато често трябва да се маже цялото тяло.

# 2
  • Мнения: 17 407
Аз съм за Авен.

# 3
Аз ползвам на А-ДЕРМА

# 4
  • Мнения: 2 211
Юсерин  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
http://spirig.bg/microsun-baby.php
Физични филтри значело минерални.
Не съм сигурна, обаче ,че Кидс е с физични.
Иначе съм много доволна.
За каката съм ползвала Чико-не се размазва никак даже. Мустела-същата работа. Още един-два.След като не сполучих с кремовете се насочих към-Дейлонг. Много съм доволна. Преди годинката-Бейби, след годинката й взех-Кидс.Сега сме пак на кидс, ад също го ползвам, на една презентация на 9-месеца ,казаха, че е подходящ за бременни. За Елена пък съм взела бебешкия. Много лесно се размазва,не лъщи, не лепне, не стои мазен и бял, не ми е оставял следи по дрехите.
Водоустойчив е. И най-важното-само веднъж на ден се мацаш с него..Около 22 лв струват/поне Кидса беше толкова бебешкия не помня, май 17-18 беше./

Общи условия

Активация на акаунт