Кръстова гора?

  • 894
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 937
Здравейте!
От няколко години насам се каним да отидем на Кръстова гора. Но доколкото разбрах пътя до там бил много лош и дори опасен.

Някой ходил ли е скоро?
И изобщо какво е важно да се знае за едно посещение на Кръстова гора?

# 1
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Аз съм ходила преди 5-6г. Пътя беше доста тесен и стръмен. На места автобуса ни взимаше завоите на два пъти.
Но... аз останах разочарована от Кръстова гора.
Можеби защото нагласата ми беше за свято място, а намерих панаир.
Незнам, може сеа да е друго.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 530
Февруари бях на Кръстова гора. Настина пътя е тесен, стръмен и с много завои. Детето почти не спря да повръща, в чудо се видях. Следващият път като се запътим за натам мисля, че ще е по- добре да оставим колата в последното село по пътя, /забравих му името/ и да продължим по пешеходната пътека.
Иначе панаири не видях, може би защото беше зимата, делничен ден и нямаше никой освен нас. А може би просто нещата веча са се променили? Не знам, знам само че там се усеща страшно спокойствие.

# 3
  • Мнения: 306
Ходихме преди един месец. Пътя е много лош и опасен. Честно казано, ако знаех, сигурно нямаше да тръгна. Детето си не бих завела. Имам страх от високото и честно казано на места бях готова да скоча от колата, защото тя висеше над пропастта. По добре да се търкалям по дупе, отколкото с колата.
Горе наистина нямаше тишина и спокойствие и всичко ми се видя много комерсиализирано. Не че съжалявам, че отидох, но не беше това, което си представях.

# 4
вижте не знам  какво сте почуствали вие ,но там определено има енергия,силна енергия  случиха се неща които няма как да се случат
 Може би  не сте подготвени и достатъчно отворени  за да видите  и усетите това ! Хора Бог е там!!!
що се отнася до пътя има и по лоши

# 5
  • София
  • Мнения: 676
Преди около година ходихме до там. Пътя е тесен, но 2 коли могат да се разминат. Проблемът е на някои завои, при разминаване с автобус. Хубаво е да се изчакват. Като цяло пътя не е толкова страшен, както повечето го описват. Макар, че и аз съм от страхливите.
 Зная, че е добре да се пренощува, петък срещу събота, под звездите.

Общи условия

Активация на акаунт