Учителките в 36 СОУ "Максим Горки"

  • 1 348
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Мили мами, ако някой има четвъртокласник в 36 СОУ "Максим Горки" или просто има впечатления

от някоя от учителките ,които ще поемат тази година първи клас, моля

споделете... Моля ви, ако някой е минал по този трънлив  #Crazy път на майка на първолак от

36 СОУ (или което и да е друго училище #2gunfire) и иска да съдейства душите на група

изтерзани родители да чуят някое мнение от извора, а не хвалбите на директорката.....

П.П. Видях че има някаква стара тема по въпроса с училищата, но тук по-скоро е важно, ако

някой има инфо от първо лице и лични дългогодишни впечатления.

Благодаря предварително и се извинявам, ако темата ви се струва повтаряща се.

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 19:37 от wendy_darling

# 1
  • Мнения: 2 401
Темата и мен живо ме интересува. Дано някой се обади  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 069
Не мога да помогна с мнение за конкретна учителка, която ще поема първи клас, но като майка на второкласник и третокласник в споменатото у- ще мога да кажа, че като цяло е много добро и аз съм много доволна.

# 3
  • Мнения: 6 460
Чух за Цветелина Цанева и Снежа Михова /или нещо подобно,не съм сигурна за второто име/ Peace

# 4
  • Мнения: 2 401
А какво си чула?

# 5
  • Мнения: 2
Аз лично говорих с Михова когато имаше "Ден на отворените врати" с отлични впечатления съм, ако изобщо може да се получат такива за един кратък разговор и то зорко следен от зам-директора, но все пак много приятна жена.

Нооооо понеже сме група родители и другите клонят към една друга госпожа, за която били чували само възторжени слова и други тем подобни може би трябва да попитам директно за нея.... Та става въпрос за Дочка Иванова. Моля, отново ако има някой, чието дете е било при нея до сега да пише, МОЛЯ Praynig . Ако иска и на ЛС все едно.

Навярно тук всички споделят мнението, че децата ни са най-важното нещо в живота. Може би преигравам с притесненията си относно моята първокласничка, но всичко в образователната система е в такъв разпад, че ми се иска детето ми да попадне просто на добър и човечен, но строг учител. Емииии това е... който иска да помогне.

# 6
  • Мнения: 6 460
Моята дъщеря беше в първи клас и говорих с нейната госпожа-тя ми каза ,че много харесва работата на Михова,каза че е много фин и внимателен човек,освен това сега се сещам спомена и Дочка Иванова. Госпожата на дъщеря ми е учителка с 30годишен стаж,много сме доволни от нея и аз се доверявам на мнението и.

# 7
Дочка Иванова е около 50 годишна. Спокойна, усмихната и строга. Обича децата. Има чувство за хумор и не стряска децата с крясъци и заплахи. Нейните класове са силни и добре подготвени. Децата я обичат и споделят с нея всичко. Учила ме е през 1992г. Сега съм студентка в Англия.

Общи условия

Активация на акаунт