интересно предаване по РТЛ

  • 794
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 803
утре 12.06 от 23:15 бг време по РТЛ ще дават нещо много интересно, за мен поне, със заглавие "Близнак ражда брат си" . Единя близнак расте в корема на другия  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 7 640
това на дермоидна киста ми звучи или на някакъв гаден журналистически номер за реклама. Ще разкажеш.

# 2
  • Мнения: 7 803
в рекламата казаха, че му пораснал корема на момчето и родителите са мислели, че е киста в началото. няма проблем, ще разкажа  Peace

# 3
  • Мнения: 7 803
филма е страхотен. жалко, че не можете да го гледате  Sad случая е от казахстан, забито село някакво. родителите не сметнали за нужно да заведат детето на лекар, въпреки огромния корем. роднините мислели, че е някаква херния, но ги било страх, че ще оперират детето и затова не го завели на лекар  Shocked
на 7 години, в първи клас, след обичайните прегледи в училище принудили родителите да отидат в най-близката болница. на следващия ден оперирали детето, като мислели, че е киста. разрязали обвивката на нещото, след като успешно го отделили от детето. вътре се виждала коса, приличало на тяло. повикаха специалистка от канада, патология при близнаци. тя потвърди, че това е бил зародиш. имаше около 30-40 см коса, ръце, крака, нокти. беше голямо около 2 кг.
вторият случай е на бременна в 8ми месец, на която няколко лекари виждали някаква сянка в бебето, но не можели да обяснят какво е. така се обърнала за помощ към специалист по патология на близнаците. за пръв път са успели да снимат бебе в бебето. даваха записа, то се движеше. имаше крака. три дни след раждането изваждат близнака от бебето. абсолютно развита долна част на тялото, горната липсва.
третият случай на бременна в 5ти месец с близнаци. единият обаче няма глава и сърце. майката се съгласи на операция, в която лекарите да прекъснат пъпната връв на паразита, зада запази здравото бебе. направиха и лапароскопия през пъпа, тя беше в съзнание и прекъснаха с лазер пъпната връв. роси се здраво бебече.
това беше в общи линии, но снимките и видеозоните бяха невероятни.

# 4
  • Мнения: 7 640
ух че гадости ходят по хората Confused
Стивън Кинг си е гениален по своему все пак Confused

Общи условия

Активация на акаунт